A3 e-tron

Svaki novoregistrovani član, predstavlja sebe tako što otvara novu temu u kojoj se predstavi, kaže koji auto vozi i odakle je. Obavezno je da u svom profilu imate napisano odakle ste(Mesto:), i koliko godina imate(Godina:)! Postavljanjem nove poruke u "OBAVEZNO ZA SVE ČLANOVE" ostvarujete mogućnost da pišete i u ostalim delovima foruma ACS-a (osim u delu za Punopravne članove).
milenkom
Audi Regular
Audi Regular
Poruke: 1
Pridružen: 2 weeks ago

A3 e-tron

Poruka od milenkom »

Pozdrav forumu
Milenko iz Beograda, 67 god, vozim Audi A3 e-tron S line 2015 god.
Korisnikov grb
jevrem
Administrator
Administrator
Poruke: 8973
Pridružen: 16 years ago
Mesto: Smederevska Palanka

Re: A3 e-tron

Poruka od jevrem »

Dobrodošao na ACS forum!
Audi A4 B8.5 2.0 TDI 177ks quattro
Pošalji Odgovor