Vozači Audija najveći preljubnici

Kako prenosi Tanjug, vozači „audija“ prevariće svoje partnere pre nego vozači drugih marki automobila, pokazalo je jedno istraživanje.

Istraživanje sajta za upoznavanje partnera „illicitencounters.com“ pokazalo je da vlasnici „vodećih“ marki automobila više „švrljaju sa strane“ od drugih. Vozači BMW-a, koji su prošle godine bili na prvom mestu, pali su na drugo.

Posle njih slede oni koji voze „mercedes“, „volvo“ i „folksvagen“.

„Kola otkrivaju mnogo o svojim vlasnicima“, rekao je portparol sajta Majk Tejlor a prenose britanski mediji.

„Svi automobili u top pet predstavljaju naše članove. Oni su uspešni, motivisani ljudi koji se neće zadovoljiti nečim što ih nezadovoljava bilo da je reč o automobilu ili vezi“. Vozači „pežoa“, „renoa“, „rovera“, „škode“ i „hjundaija“ nalaze se na samom dnu liste potencijalnih preljubnika.

Autor: Tanjug.rs

Foto: arhiva Autoblog.rs / Audi

Ostavite komentar