rasprava oko dečijih članskih karti

Sve što mislite da treba da se uradi u budućnosti kako bi ACS što bolje funkcionisao i predstavljao marku Audi
Mihajlo027
Audi fanatic
Audi fanatic
Pridružio se: 6 years ago

Post od Mihajlo027 » 1 year ago

Da li ce uskoro biti clanska karta za psa,hocu da ga naucim pravim vrednostima,a ujedno je i Nemac??

Korisnikov avatar
Nemanja
Administrator
Administrator
Pridružio se: 9 years ago
Kontakt:

Re: Audi dečija članska karta

Post od Nemanja » 1 year ago

Hoce druze posto si ti nas dugogodisnji clan moramo ti izaci u susret za psa.

A ujedno si popio i ban jer se pravis pametan i podjebavas bespotrebno!

Tako da te slepacke fore ostavi za sebe i tebi istim!

Uzdravlje!

Sent from my iPhone using Tapatalk
Audi A6 C7
viewtopic.php?f=195&t=7361

Audi A1
viewtopic.php?f=178&t=8092

EX:
Audi A4 B8.5 2012
Audi A6 C6 2011
Audi A3 8P 2004
Audi A6 C5 2002
Audi A4 B5 2000

Korisnikov avatar
VladaNS
Audi extreme
Audi extreme
Pridružio se: 2 years ago

Post od VladaNS » 1 year ago

Malo je glupo stavljati zalaganje za porodicne vrednosti i cenu u istu recenicu. Mnogo bi lepse bilo da se to pokoni clanovima ili naplati koliko kosta. Posto je za klince... A i sta ce to klincima?? Ljubav ce nauciti i bez legitimacije...

Bez ljutnje Nemanja samo kazem sta mislim da razmenimo misljenja...

Steta za Mihajla, ionako je foruma na malo ljudi, jbg...

Po meni forumi su za sirenje bratstva i jedinstva a kinta tu treba da je sporedna, tek toliko da klub funkiconise. Tu smo da se druzimo i naucimo nesto a delove mnogi od nas mogu da nabave sa dobrim rabatom ili da kupe majicu ili suvenir...

Eto samo moja 2 centa sto se kaze, pa briste da ne bude off u temi, pozdrav!!

Korisnikov avatar
Nemanja
Administrator
Administrator
Kontakt:

Volim da se cuju razlicita misljenja jer samo tako napreduje klub!
Zato je i dogurao ovako kako je i dogurao visoko jer sam uvek osluskivao misljenja drugih(dobronamerna i korisna), kao i zelje.
Otuda i ideja za decije clanske karte(ovo je ujedno i odgovor na tvoje pitanje sta ce to klincima)...

Koliko ti mislis Vlado da kosta izrada nase clanske karte i slanje iste na adresu?
Evo to odgovoris pa mozemo dalje, ako ima dalje...

Meni je samo interesantno da ovo smeta samo ljudima koji NISU nasi clanovi.
Namerno velikim slovima nisu, jer se nece ni jedan Punopravni clan javiti i reci da je ovako nesto glupo. Jer su svesni da ta clanska karta kosta, da slanje iste iz BG za NS kosta, znaju kako funkcionise klub, od cega funkcionise, i nemaju problem sa tim.
Pri tome ako je nekome puno 1,64din dnevno, ili ti 49din mesecno...o cemu mi dalje pricamo...

Ja evo pozivam tebe javno da ti ovo radis sve o svom trosku free(organizacuju decijih clanskih karti, prijem zahteva za decije clanske, slanje pripreme za iste, preuzimanje clanskih kada su gotove i slanje svima na adrese).

Nema naravno ljutnje kod mene.
Cool sam ja uvek dok neko nije bezobrazan.

Za Mihajla uopste nije steta, jer nije ovo prvi put. Pre neki dan je isto podjebavao pa sam iskulirao. Ali posto ima decko problem sa ACS i smetaju mu neke stvari neka ide na neko drugo lepse i bolje mesto, ima puno foruma po Srbiji.

U opisu ACS stoji da njega cine dobri ljudi, i tako ce biti zauvek!
Bolje i MALO kvalitetnih ljudi na forumu, nego PUNO ljudi gde ce 50% njih biti ... sta god da napisem uvredicu Mihajla.
ACS broji puno ljudi(kvalitetnih), na sta sam ponosan do neba! To sto je forum kao i svaki drugi mrtav...ne tangira me ni 1% jer znam sta je cilj foruma i sta je cilj ACS-a. Sve se to kanalise na neki drugi nacin, i opet dodje sve na isto.

Ja uvek predlazem svima koji misle drugacije od mene da oni osnuju svoj klub lepo, i neka prave kako oni misle da treba i onako kako njima godi. Ujedno i predlog Mihajlu, a ja cu rado doci da sugerisem da mi napravi clansku kartu za zlatnu ribicu.

OFF je veliki ali neka se cuje misljenje da se zna na cemu smo!
Pa ce se za koji dan izbrisati.
Audi A6 C7

Audi A1

EX:
Audi A4 B8.5 2012
Audi A6 C6 2011
Audi A3 8P 2004
Audi A6 C5 2002
Audi A4 B5 2000

glogi
Audi extreme
Audi extreme
Kontakt:

Post od glogi » 1 year ago

Akd da i ja nesto kazem... Ok mi je ideja, ali je kratkorocna, u smislu dete ce dobiti tu clansku kartu i sta posle sa njom, bice mu mozda zanimljivo par dana i negde ce da je zaturi.

A da se napravi nesto kao mozda clanske kartice + decije majice ili kacketi ili tako nesto (naravno ne free majice, nego da se plati koliko treba, pa ko hoce nek izvoli....).

Naprimer, onaj privezak sto se dobija uz uclanjenje u klub, mom klincu je toliko zanimljiv, da ga i danas danas koristi u razne svhe i cuva ga (a pricao sam ti Nemanja, kako je ispao haos kada se istripovao da ga je izgubio, al samo sto sam uzeo telefon da te zovem, pronadje se).

Konkretno pricam o klincu uzrasta 5 i po godina, ljubav prema gospodaru prstenova mu je vec usadjena, a clanska kao clanska nisam siguran sta ce da znaci deci?!

Nadam se da me je neko razumeo:-)

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока

Korisnikov avatar
Nemanja
Administrator
Administrator
Kontakt:

Audi dečija članska karta

Ja sam te razumeo u potpunosti. I svaka ti je na mestu.

Ovako, neki nasi Punopravni clanovi vec imaju clanske karte za svoju decu.
Usputno su mi trazili jel moze i za klinca ako nije problem, moze naravno...i kada sam video da to vecina oceva trazi i za svoje najmilije odlucio sam da to bude i javno i da svi znaju da postoji i ta opcija.
Ja iskreno ne znam da li bi ikada dosao na ovu ideju, da mi niste vi to trazili.

Ideja za poklon za dete je skroz na mestu!
Ali tu je tesko biti pametan i odluciti sta je to univerzalno za dete od npr.1god do 18god.ako me razumes.
Zato je samo clanska karta data kao opcija.

Sto se tice majica...imali smo ih vec(mislim da sam ti to i rekao na sajmu kada si bio sa tvojim naslednikom).
Odlucio sam da decije vise nista ne radimo sto se tice garderobe jer decije velicine idu: 2,4,6,8,10,12,14,16...
Odu npr.sve 4 i 10 npr.ajde opet uzimaj serije da bi bilo povoljnije(jer naravno nije isto komad, dva tri, i cela serija cenovno)! Plus gde je tu stampa ili vez? Ko ce ti raditi stampu za 1, 2, ili 3 majice...o vezu da i ne govorim...
Tako da ima tu PUNO stvari koji vi ne vidite, i svi misle ma lako je to(ne mislim da ti ovo mislis)!
Takodje smo imali i decije prsluke, kao i kackete(ima na forumu sigurno u shop-u kao zakljucana tema, ali vidljiva svima).
I na kraju treba to sve drzati negde na lageru, i skladistiti...

Kacketi su dobra ideja, jer su univerzalni, i nema puno muke. Ali su se pokazali da su jako lose isli, i na kraju sam poklonio sve deci nasih clanova. Isto kao i majice koje su ostale na kraju.

Privezak je dobra ideja! Ali je to opet pitanje da li ce se to svakom detetu svideti?
Evo pitam i vas.
Ja sam za sve da se dogovorimo, i da napravimo da vecini odgovara, jer svima ne moze nikako.

Podseti me kada se vidimo da dam za tvog klinca jos 2 priveska da ima dete i za rezervu kada mu se toliko svidja, a i taj mu je sigurno vec prljav i istrosen(moze i kada si u prolazu sa posla, samo se javi da sam tu, ili na skupu 28.04.ako dolazite).❤️

P.S. je*e kliknem na posalji, a ono mi se izlogovao nalog sa foruma! Morao sam opet sve da kucam, a to najvise mrzim...Slikaje*e ti i forum i njegovog gazdu!Slika
Last edited by Nemanja 1 year ago, edited 1 time in total.
Audi A6 C7

Audi A1

EX:
Audi A4 B8.5 2012
Audi A6 C6 2011
Audi A3 8P 2004
Audi A6 C5 2002
Audi A4 B5 2000

Korisnikov avatar
VladaNS
Audi extreme
Audi extreme

Znam samo koliko mene izadju dobre vizitke 200kom full kolor bile ~8e na akciji a bez akcije ~12e... Ove su mnooogo bolje i nek su i 2e kom. Koja je cena? Evo ja se javno javljam i odradicu sve free, tj. ne free nego svako od clanova neka pomogne nekom clanu nesto sto moze i otvori garazu na forumu. Neka organizuje mini meet u svom mestu.

Znam da sam na forumima 10+ godina, kao i mnogi ovde i greota je da tako popularna marka kao Audi ima tako slab forum. Jeste scena slabija dosta nego nekad ali koliko ima manje rasprostranjenih marki sa dosta aktivnijim forumom zar ne?

Tema ima na kasicicu, redovnih lokalnih okupljanja nema (mislim ono 1-2x mesecno na istoj lokaciji u isto vreme), tehnickih tema, DIY, projekata, i sl... Cast izuzetcima naravno.

Zabole ljude za pisljivih 17e, ko zeli ili ima potrebe/koristi neka plati ko ne ne... Tu su i banneri...

Na Mazda Club Serbia sam u VIP clanovima, tamo se to gleda po aktivnosti na forumu/klubu, i od prihoda od reklama svi smo dobili (na ~20ak) Polo majicu , Ramove za tablice, MCS jelkice 2kom, Priveske jako kvalitetne i 2 olovke za 0 din. Sve finansirano od nesto reklama i dotacijom pojedinih clanova. Sta pretekne posto se uvek uradi 2-3x vise delimo clanovima koji dolaze na skupove sirom Srbije...

Jbs i tih 0 din, nije ni to slatko sto je poklon, nego zna se ko je zasluzan clan i to se ceni. Ne moze da kupi niko jedino da zasluzi i dobije na poklon. Takodje poslase mi i kolege iz Mazda SLO priveske, EXYU Mazda Tito jelikce itd... Obisao sam ceo Balkan i upoznao gomilu dobrih ljudi i tako...

Na BMW Clubu Srbija sam od 2010...

Ti kazes tu ste gde ste i smatras uspehom to, a ja mislim da situacija sto se samog foruma tice nije sjajna. Oko kluba ti znas najbolje jer imas uvid.

Meni se ne svidja ta cela komercijalizacija foruma, forsiranje konstantno neke prodaje, sto bi neko bio manje vredan ako pruzi tonu znanja drugima ili doprinosi forumu na drugi nacin ali nije platio clanarinu??

Mozemo piti kafe i pomagati se i bez clanarine. Mozemo imati neku temu sa kontakt. tel forumasa/clanova pa ako se neko nadje u blizini da se javi. Temu "Pojedinacni i Slucajni susreti clanova" gde bi se "negovala" kultura druzenja - neki pecaju zajedno, neki piju, neki budze itd... :D

Ja najbolje od foruma i klubova sto sam dobio je znanje i novi dobri prijatelji za ceo zivot. A korist neka od toga, zarada i to... to je jajarska prica... Jel ljudi dolaze iz ljubavi a ne iz kombinacije na forum. Bar tako bese nekad...

Msm zabole K koga za moje misljenje, kao i mene za tudje, a foruma ce biti i bilo je i pre i posle nas - samo iznosim sta mislim eto toliko se kuckamo preko godinu dana a neke znam i licno pa da podelim sa vama :D

glogi
Audi extreme
Audi extreme
Kontakt:

Post od glogi » 1 year ago

@Nemanja, potpuno razumem za majice i garderobu... Mislim na celu proceduru, eventualno, da se rade po porudzbini pa i neka bude skuplje.

Ne isistiram na majicama, cisto predlazem...

Verovao ili ne, privezak je kao nov:-)

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока

Korisnikov avatar
Nemanja
Administrator
Administrator
Kontakt:

@glogi Sve se dogovaramo na skupu. ;)
Audi A6 C7

Audi A1

EX:
Audi A4 B8.5 2012
Audi A6 C6 2011
Audi A3 8P 2004
Audi A6 C5 2002
Audi A4 B5 2000

Korisnikov avatar
Nemanja
Administrator
Administrator
Kontakt:

@VladaNS

Kao prvo predlazem da otvoris novu temu na forumu, da se iskopiraju ove sve poruke i da se tamo nastavi polemika(oko toliko krucijalne i zivotno bitne stvari "Decije clanske karte" za koju NE MOGU da verujem da je toliko izazvala paznju i problem kod tebe koji je nikada ne bi ni radio, ali ocigledno te boli).
Moj predlog je tema: sugestije-za-forum/
Ili sta vec i o cemu zelis da polemises, pa tema za to.
Ovde ce se izbrisati sve jer nije mesto.

Najradije bi izbrisao ove sve buda*a(za mene) ali ne bi bilo fer prema tebi i prema drugima.
Takodje me smara da tebi pojedincu objasnjavam neke stvari koje su toliko jednostavne i kod nas jasne i transparentne, da ja prosto ne vidim potrebu da sada tebi odgovaram...ali da ne bude da sam nedorecen.

Problem je sto ovo nisu vizit karte vec clanske karte od istog materijala kao i kreditna bankovna kartica.
Nista nisam razumeo free u stvari ne free nego otvaranje garaze i pomoc kao i mini meet...Iskreno ni ne bitno je.
Svakako mini meet kod nas nije nikada bio niti ce ikada biti, tako da to odma otpada. Razloga je vise, da ne trosim tastaturu sada, takvo je pravilo ACS-a vec 8 godina i nece se menjati(za sada).
Naravno privatna druzenja i okupljanja Punopravnih clanova postoje, samo ih nigde ne isticemo niti propagiramo javno.

Generalni problem je sto ti sve generalizujes!
Ako si navikao tamo tako, ne znaci da i ovde mora biti tako.
Od samog starta Audi kluba, niti i jedinog trenutka nisam zeleo da budemo po bilo cemu isti kao i ostali klubovi!
Zeleo sam da pobegnem od klisea svih klubova koji su kao kopirani samo drugiaciji naziv marke auta, da budemo jedinstveni,originalni i svoji, kao i inovativno prvi u mnogo cemu. Ali ti ocigledno trazis suprotno i onako kako si navikao svuda.

Citiram: "Zabole ljude za pisljivih 17e, ko zeli ili ima potrebe/koristi neka plati ko ne ne". Ko god da je ovo ikada izgovorio i ti sada(ko ima ovakvo misljenje), znaci da ga boli jako tih 2.000din(ili ti 17eur)! Da te ne boli, odavno bi bio nas clan. I plus na proslom ACS skupu 2017-te u NS na Sonax-u, ne bi rekao ej hocu da se uclanim, samo da odbacim zenu na posao i vracam se i uclanjujem, a do danas MUK iako si se zaista vratio na skup. Ja necu sigurno ici i vijati ljude da se uclane, jer je sve na dobrovoljnoj bazi, i kome se svidja ovo sto radimo, ko ceni nas trud i ulaganje, ko vidi korist...itd...neka se uclani.

Poenta je sto je ACS postao brend, sto je prepoznatljiv svuda, sto nas ima puno, na dobrom je glasu...a to mnogima smeta i ne mogu da prihvate toliki uspeh! Ma koliko ovo zvucalo prepotentno, moralo je biti napisano jer je istina. I da bi doslo do svega toga moralo je biti puno odricanja, ulaganja, ljubavi i strpljenja. Samo sto to neko vidi i ceni, bude mu drago, dok neko ne moze da podnese za njega "tudji" uspeh, mada smo ovde u ACS svi svoji i jedna velika zdrava porodica!

Tebi kapa dole za prisustvo na toliko foruma i aktivno ucestvovanje u istim!
Ja niti imam vremena za tako nesto, niti volim takve stvari da budem mirodjija u svakom sosu(izvini moj ugao gledanja, znam da ti ne gledas na ovo tako)!

Znam da si napravio poredjenje sa ostalim forumima da bi doprineo nasem. Svaka cast i to cenim!(zaista ne ironicno)!
Ali kao sto rekoh bezim od klisea drugih klubova, i prosto me ne zanima kako je na Fiat forumu i da li se tamo vise pise ili manje nego kod nas...
Znam koji je cilj ACS-a, znam koji je put kojim ide ACS, drzim se dugorocnog plana naseg kluba i tezim ka jedinstvenosti, uspesnosti i prepoznatljivosti ACS kao brenda, a ne foruma kao foruma da bi imao sto vise postova i da bi sto vise ljudi pisalo na njemu.
Kome se ovo ne svidja, tu su ostali klubovi pa izvolte. Ili opet se ponavljam, napravite vas klub, i onako kako vama godi pa vodite taj klub onako kako mislite da je ispravno.

Tako da si u pravu sto se tice pisanja na ACS forumu da je jako slabo! I u potpunosti priznajem jos jednom da se ja ne zalazem za to niti forsiram! Pre da, sada vise ne, jer su forumi generalno mrtvi i preslo se na neke druge stvari i drustvene mreze, a trendovi se moraju pratiti ako hoces da napredujes i da si u igri. ;)

Tvoje vidjenje je drugacije od mog, i to je potpuno OK!
Zato ja vodim ACS, a ti si na svim zivim forumima. I moj je predlog, ali zaista, da osnujes svoju klub! Imas puno iskustva, znas kako stvari funkcionisu, imas svoje vidjenje stvari koje samo treba da realizujes u klub, iz ljubavi naravno a ja cu te posle par godina pitati kako ide ta ljubav i jel pisu ljudi na forumu.

Imam jos...ali me mrzi iskreno...dosta je i ovo...

Otvori novu temu pa da prebacujemo ove eseje!
Audi A6 C7

Audi A1

EX:
Audi A4 B8.5 2012
Audi A6 C6 2011
Audi A3 8P 2004
Audi A6 C5 2002
Audi A4 B5 2000

Korisnikov avatar
VladaNS
Audi extreme
Audi extreme

Ok, necu se nastavljati, sve jasno. Nisam ja pisao zbog karti vec zbog gubljenja jos jednog aktivnog clana foruma... Volim automobilizam, jbg droga, i sve vezano oko njega zato me i ima na par mesta :)

Mozda i bude vremena i ljudi za neki novi audi klub...

Zivi bili i nek masine sluze jbs rasprave...

Korisnikov avatar
VladaNS
Audi extreme
Audi extreme

I da cemu ova laz: "Idem da odbacim zenu i vrac se da se uclanim" xaxaxaxa pa kad sam ja to rekao??

Rekao sam idem da odbacim pa se vracam nazad jos malo na skup, sto bi cekao da zena ode pa da se uclanjujem xaxaxaxaxa tek sad skontao ovo.

Pobrkao si nesto...

Korisnikov avatar
Nemanja
Administrator
Administrator
Kontakt:

Audi dečija članska karta

VladaNS napisao:I da cemu ova laz: "Idem da odbacim zenu i vrac se da se uclanim" xaxaxaxa pa kad sam ja to rekao??

Rekao sam idem da odbacim pa se vracam nazad jos malo na skup, sto bi cekao da zena ode pa da se uclanjujem xaxaxaxaxa tek sad skontao ovo.

Pobrkao si nesto...
Ne znas me, pa onda ne znas da ja nikada ne lazem!

A rekao si na skupu, pod ACS satorom kada si sedeo u ACS rediteljskoj stolici sa svojom lepsom polovinom(tacno vreme ne znamSlika) a bili su i ostali tu sedeli tako da nisam samo ja cuo!

Ali zar je vise i bitno...

Prebacicu ja temu na adekvatno mesto, samo da uhvatim vremena.

Pozdrav
Last edited by Nemanja 1 year ago, edited 1 time in total.
Audi A6 C7

Audi A1

EX:
Audi A4 B8.5 2012
Audi A6 C6 2011
Audi A3 8P 2004
Audi A6 C5 2002
Audi A4 B5 2000

Korisnikov avatar
VladaNS
Audi extreme
Audi extreme

Xaxaxaxaxaxa ko je cuo majke ti??? Xaxaxa lepo me nasmeja. Ne znam te ali sa kim god da sam pricao nije te nahvalio.

Dobices prilog xaxaxaxaxa

Korisnikov avatar
VladaNS
Audi extreme
Audi extreme

I ako nisi primetio samo sam sebe ovde hvalis, evo pokidase se svi za takvu ljudinu :)

Ne izmisljaj, 2h sam bio sa zenom i nisam imao sta da cekam zato bolje ne ispadaj prosjak ;)

Odgovori

Povratak na “Sugestije za ACS”