Moje iskustvo sa ACS iliti knjiga utisaka

Sve što mislite da treba da se uradi u budućnosti kako bi ACS što bolje funkcionisao i predstavljao marku Audi
Odgovori
Korisnikov avatar
nowhyleeya
PUNOPRAVNI ČLAN
PUNOPRAVNI ČLAN
Pridružio se: 7 years ago
Kontakt:

Moje iskustvo sa ACS iliti knjiga utisaka

Post od nowhyleeya » 5 years ago

Pozdrav svima,

Primetio sam da ne postoji mesto na forumu gde bismo mogli da napisemo sta je to sto je dobro i sta ne treba menjati. Cini mi se da je pozitivna povratna informacija (da ne kazem fidbek) ponekad i znacajnija od iznosenja primedbi i stvari koje ne valjaju. Kada se napise ono sto je dobro, time se pokazuje u kom pravcu treba da se ide. Cesto se desava da ljudi vise pricaju svoja negativna iskustva, dok ih isto tako cesto mrzi da napisu pozitivna. E, zato sam odlucio da pokrenem ovu temu kao obican clan foruma - da bi nekim novim clanovima bilo malo jasnije sta je to sto mogu da ocekuju od clanstva i zasto bi im to koristilo.

Dakle, da pocnem sa svojim iskustvom. Pronasao sam forum koristeci Google pretragu jer sam trazio vise informacija o Audi modelima. Hteo sam da kupim A3 i delovalo mi je logicno da se ovde raspitam. Nakon nekog vremena i podrobnijeg istrazivanja kupio sam automobil, al ono sto je dobro tek sledi... Meni kao laiku za automobile (ne znam kako radi al znam sta mi se svidja) je svaka informacija bila dragocena. A pre svega mislim na informacije tipa: kome da se obratim za registraciju, kod kog majstora da idem, koga da zaobidjem itd. Tu mi je ACS bio od velike pomoci a to je i glavni razlog zasto sam pokrenuo ovu temu.

Znaci bez prethodnog upoznavanja sa Nemanjom, po njegovim instrukcijma sam odradio sledece:
  • otisao kod coveka koga sam video prvi put u zivotu i dao mu sve papire i novac da mi zavrsi registraciju posto je auto iz uvoza
  • otisao kod majstora koga sam isto tako prvi put video u zivotu, ostavio auto kod njega dva dana i koji mi je ugradio alarm i dodatne zastite
  • porucio MMI navigaciju iz Nemacke preko coveka koga ne poznajem, platio i sve stiglo na vreme i kako treba
Ono sto hocu da kazem je da sam uzdajuci se u ugled ACS-a i poverenje prema nekome koga jos nisam ni upoznao kako treba - samo preko foruma - potrosio poprilicnu svotu novca i pritom jos ustedeo jer sam imao popuste kao clan kluba. Mozda ce neko pomisliti da sam malo lud jer nista i nikoga nisam proveravao al dobro sad, nije stvar u tome. Poenta je da svima onima koji su novi na forumu i po prvi put ovo citaju, preporucujem da svu pomoc i informacije potraze ovde jer ce im sigurno visestruko koristiti! Jednostavno ustedite sebi vreme i novac i ne trazite dalje.

Nadam se da je koristilo.

Uzdravlje!

Ko nije zadovoljan sobom, neka izađe u predsoblje.

Korisnikov avatar
Nemanja
Administrator
Administrator
Pridružio se: 9 years ago
Kontakt:

Odg: Moje iskustvo sa ACS iliti knjiga utisaka

Post od Nemanja » 5 years ago

Dragane hvala ti na lepim recima!
Kada dodjes i vidis ovakav post, onda ti je drago sto toliko ulazes SVEGA(sebe, vreme, novac...) u ovaj klub.
I naravno dobijes samo podstrek da tako i nastavis.

Na slicnu temu su ljudi vec pisali kao i ti ovde:
http://www.audiclubserbia.com/forum/des ... loga-t2200

Nasa greska je sto to nismo stavili mozda u neku vidniju temu, kao sto je ova.

ACS postoji i postojace dokle god je dobrih ljudi!
A mi cemo nastojati kao i do sada da samo takve ljude i imamo za Punopravne clanove.
Last edited by Nemanja 4 years ago, edited 1 time in total.
Audi A6 C7
viewtopic.php?f=195&t=7361

Audi A1
viewtopic.php?f=178&t=8092

EX:
Audi A4 B8.5 2012
Audi A6 C6 2011
Audi A3 8P 2004
Audi A6 C5 2002
Audi A4 B5 2000

Korisnikov avatar
nowhyleeya
PUNOPRAVNI ČLAN
PUNOPRAVNI ČLAN
Pridružio se: 7 years ago
Kontakt:

Post od nowhyleeya » 5 years ago

Nema na cemu da se zahvaljujes, samo sam iznosio svoje iskustvo. :)

Znam sta je meni znacilo da mi neko pomogne i da me uputi, pa zato i napisah sve to za nekog novog nekoga. Do sada sam vec nekoliko puta u zivotu bio u poziciji da treba da organizujem nesto za vise ljudi odjednom i tacno znam sta znace sva ta sitna iscimavanja koja niko niti vidi niti zna da ceni. Elem, da bi dobio moras i da das...

Samo tako nastavite i samo napred!  *chears2*

p.s. izvinjavam se za pokretanje nove teme, zaista nisam video tu gore pomenutu. Mozes i ovu da premestis, mada mi je ovde nekako logicno da stoji  ;D
Ko nije zadovoljan sobom, neka izađe u predsoblje.

Korisnikov avatar
Nemanja
Administrator
Administrator
Pridružio se: 9 years ago
Kontakt:

Post od Nemanja » 5 years ago

*bravo*

OK je ovde tema da stoji. U svakom slucaju je vidnija nego onu tamo sto smo zaturili. ;)

Pozdrav
Audi A6 C7
viewtopic.php?f=195&t=7361

Audi A1
viewtopic.php?f=178&t=8092

EX:
Audi A4 B8.5 2012
Audi A6 C6 2011
Audi A3 8P 2004
Audi A6 C5 2002
Audi A4 B5 2000

Odgovori