Audi 90 cc b2 coupe gt prednji migavac

Delovi za Audi vozila
Odgovori
bratori
Audi Regular
Audi Regular
Pridružio se: 4 years ago
Kontakt:

Audi 90 cc b2 coupe gt prednji migavac

Post od bratori » 2 months ago

Potreban migavac koji ide u branik pored maglenke, gledano iz kola sa desne strane...

Korisnikov avatar
Krle
Moderator
Moderator
Pridružio se: 7 years ago
Kontakt:

Re: Audi 90 cc b2 coupe gt prednji migavac

Post od Krle » 2 months ago

Mali savet, najbolje sa ebay da naručiš. Ja sam posle duge potrage na kraju tako uradio i odlični su bili. Oko 20e komad bio koliko se sećam.

bratori
Audi Regular
Audi Regular
Pridružio se: 4 years ago
Kontakt:

Re: Audi 90 cc b2 coupe gt prednji migavac

Post od bratori » 2 months ago

Pre 2 godine zakasnim da se javim na oglas, covek prodavao prednji branik sa oba migavca i obe maglenke, migavci i maglenke otisli za 20e u kompletu
Maglenke sam nekako i nabavaio, nabudzio, levi migavac nadjem kod nekog coveka za 200 dinara, solidno stanje... Trazio sam ih kojekuda i nema
Na ebay-u nadjem u nemackoj naseg coveka, u avgustu je dosao u Bg, ali je zaboravio da ponese, 3 migavca, 1 levi i 2 desna... Sad cekam da se vrati pa da posalje, a kad ce to, ne znam... A uskoro zavrsavam kola, pa da idem na tehnicki, registraciju... Imam neku narandzastu plastiku koja je od ne znam kog auta, pomalo izgleda kao original migavac ali nije to to, ne bi trebalo da me vrate sa tehnickog 😅
Prodaje nemac na ebay-u 40e par novih, ali ne salje za Srbiju, a nece da izadje do autoputa 50km, moj drugar je kamiondzija pa prolazi blizu mesta gde taj zivi
A danas stigli novi stopovi, i spoljni i unutrasnji 😊

Odgovori
  • Slične teme
    Odgovora
    Pogledano
    Poslednji post

Povratak na “Auto delovi”