Питање непуноправног члана форума АЦС

Napišite šta bi voleli da bude na forumu,šta ne valja,šta treba promeniti
Odgovori
Korisnikov avatar
BobanNB
Audi fan
Audi fan
Pridružio se: 2 years ago
Kontakt:

Питање непуноправног члана форума АЦС

Post od BobanNB » 1 year ago

Да ли је овај форум направљен само за пуноправне чланове АЦС или за све љубитеље марке Ауди и оних који поседују ову марку?
Стичем утисак да непуноправни чланови нису добро дошли......чекам одговор па настављам даље са питањима.

Послато са Леново K6 Ноте уз помоћ кључа

Korisnikov avatar
Krle
Moderator
Moderator
Pridružio se: 7 years ago
Kontakt:

Re: Питање непуноправног члана форума АЦС

Post od Krle » 1 year ago

Dobrodosli su svi, da nisu ne bi niko mogao da pise a da nije uplatio clanarinu i postao punopravni clan. Nisu dobrodosli oni koji pricaju gluposti o klubu. I jos to neki pricaju a da klub nisu ni videli. A ko ima trunku kulture, klub nece pljuvati javno nikada, pa makar i milione dao za njega! Jedno je sugestija a drugo lupanje i vredjanje. Na osnovu cega imas takav utisak? Evo ti na primer, pises fino, vec si godinu dana tu, nisam primetio da te neko maltretira ili da kaze da ne smes da budes ovde jer nisi punopravni clan.

Korisnikov avatar
BobanNB
Audi fan
Audi fan
Kontakt:

Утисак сам стекао на основу општег праћења форума, озбиљно тако мислим, нисам претерано активан али пратим сваки пост који изађе од када сам се учланио, мада и много пре тога као нерегистрован члан сам пратио али не константно.
Без увреде......али онда боље затворити свима приступ осим пуноправним члановима.

Korisnikov avatar
Krle
Moderator
Moderator
Kontakt:

Ja licno mislim da nije tako. Svako je lepo docekan i pomoglo mu se koliko je ko znao i bio tu. Ima istine u tome da forum nije dovoljno posecen generalno i da to vodi ka tome da se ne pise puno, ali to je druga stvar, mislim da je vise do marke nego do necega drugog.

Ima dosta clanova kluba koji su u njemu maltene od samog pocetka a na forum ne idu nikako. Ali zato su u kontaktu medjusobno i dosta se pomazu.

A veliki broj ljudi dodje ovde i u predstavljanju tresne odmah sta je problem i onda pljuju kako im niko ne pomaze. Veruj mi, moderator sam i izbrisao sam gomilu takvih postova. Neka pravila moraju da postoje, nije ovo svinjac. A i forum je po mom shvatanju za entuzijaste, a ne za one sto voze audija eto tako pa im treba ono sto se trazi kod majstora.

Tebi svaka cast, pratio sam i vidim da pomazes ljudima. Da je vise takvih ljudi i forum bi bio bolji. Ali sagledaj realno, ja vozim 30 godina star audi bez ikakve elektronike i znam ga a takvih modela nema na forumu nigde, Nemanja novije masine za koje se isto skoro niko ne javlja, Jevrem S model iz 90ih sa milion konja i toga nema, i opet pomaze kome stigne jer od posla i nije bas u situaciji da bleji ovde... Da ne nabrajam dalje. Nadam se da si me razumeo.

Bez uvrede naravno, lepo si rekao sta mislis i kako ti se cini.

Korisnikov avatar
BobanNB
Audi fan
Audi fan
Kontakt:

Да знаш, баш је тако, дође тресне проблем и више се не појави док опет не загусти......појави се и онда кука како нико неће да му помогне......такви су људи данас генерално, не сви али већина, још се и увреде када им објасниш како где и шта треба.
Могуће да форум није посећен и због марке, не због бројности, већ због квалитета .....мисле да је форум сам свој мајстор. Ја сматрам да форум има намену за љубитеље, у овом случају Аудиа, да буду у котакту размењују информације, искуства и међусобно се помажу путем електронске информације а да то неко и са стране може искористити без надокнаде или финансијске користи (мислим у фазону на интелектуалну својину).
Ја лично сам учлањен на три форума, овом, пољопривредном и за електронске цигарете.......свугде има тако тих, да их назовем падобранцима, тресну бубну и оду......сваки форум има своје неке проблеме, са моје стране гледано, једино овде са сигурношћу могу рећи да нема жустре расправе и вређања у постовима чланова, углавном похвале и савети, те вас зато пратим и дам и ја по који савет ако знам и похвалу ако заслужује.

Last edited by BobanNB 1 year ago, edited 1 time in total.

Korisnikov avatar
Krle
Moderator
Moderator
Kontakt:

Mislim da je i za tu mirnu situaciju na forumu zasluzna manja posecenost. Jer gde ima da nema svadja A slazem se za receno.

Korisnikov avatar
BobanNB
Audi fan
Audi fan
Kontakt:

Post od BobanNB » 3 months ago

Ајде имам још једно питање.....како ја, да кажемо као обичан смртник, да дођем до информације колико ми треба новаца (пошто немам нешто новаца на лагеру, треба да скупљам за делове + 20€) за оригиналне делове за велики сервис на мом ауту да узмем преко клуба?
А видео сам поруке типа да власник тешко нађе времена и да стигне свим члановима клуба да одговори па зато осталима не одговара.

Korisnikov avatar
BobanNB
Audi fan
Audi fan
Kontakt:

Јел има неко да је видео ово? Ил да шаљем приватне поруке, да досађујем и сметам.

glogi
PUNOPRAVNI ČLAN
PUNOPRAVNI ČLAN
Pridružio se: 5 years ago
Kontakt:

Post od glogi » 3 months ago

Uzmes broj od najblizeh zastupnika, recimo Porsche Novi Sad, pa dobijes informaciju koliko sta kosta.

Za neke privilegije vec moras biti clan, kao i svugde ako zelis nesto moras nesto i dati, nigde nema na "lepe oci".

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
BobanNB
Audi fan
Audi fan
Kontakt:

Ако неко жели нешто да добије, мора нешто и дати, али то може да се гледа и двострано.
Ако ћемо реално гледано, ја сам муштерија а АЦС је продавац......колико год неко тврдио да то није тако, ипак је то тако. Пошто ја имам намеру да се учланим, волео бих и ја неке инфирмације да добијем пре учлањења.....али не информације типа, само се учланите и све ћемо вам рећи......неволим рад тог типа. Ја волим конкретно да питам и да добијем конкретан одговор.....ако волим да дам по носу, онда морам да будем спреман и да примим.
Тако да сам ја моје питање испуцао, па ако неко сматра да треба да одговори нек одговори ако сматра да не треба нек ми то и каже.

glogi
PUNOPRAVNI ČLAN
PUNOPRAVNI ČLAN
Kontakt:

Imas negde i spisak partnera, gde i koliko dobijas kod njih, na sajtu imas ponudu nekih stvarcica, imas navedenu redovnu cenu i cenu za clanove.

Korisnikov avatar
BobanNB
Audi fan
Audi fan
Kontakt:

Ееее то сам пропустио, нисам видео да има на форуму. А цео сам прелистао.

glogi
PUNOPRAVNI ČLAN
PUNOPRAVNI ČLAN
Kontakt:

Imas i na sajtu kluba.

Odgovori

Povratak na “Sugestije za forum”