A4 B8 2.0 tdi avant

Svaki novoregistrovani član, predstavlja sebe tako što otvara novu temu u kojoj se predstavi, kaže koji auto vozi i odakle je. Obavezno je da u svom profilu imate napisano odakle ste(Mesto:), i koliko godina imate(Godina:)! Postavljanjem nove poruke u "OBAVEZNO ZA SVE ČLANOVE" ostvarujete mogućnost da pišete i u ostalim delovima foruma ACS-a (osim u delu za Punopravne članove).
Igor
Audi Regular
Audi Regular
Poruke: 1
Pridružen: 5 years ago
Mesto: Geteborg
Kontakt:

A4 B8 2.0 tdi avant

Poruka od Igor »

Dobar dan.
Zovem se Igor(1976).Živim u Geteborgu a rodom sam iz Beograda. Prošle godine sam kupio a4 2011 2.0 tdi (130000 bilo na satu, sad je na 153000). Davno sam vozio model iz 98 god. Jedini problem koji sam imao sa njim su ramena na trapu. Ostalo je sve funkcionisalo savrseno. Rešio sam ponovo da se vratim na audi. Oduševljen sam ovim modelom. Zanimaju me neke osnovne stvari oko odrzavanja. Treba li obratiti pažnju na nesto? Dolazim na leto sa njim za Srbiju pa možda tad budem uradio servis kvacila tu jer je mnogo povoljniji nego u Svedskoj. Ponekad podrhtava pedala kvacila pri kretanju. Zna li neko okvirnu cenu za zamenu kvacila u ovlascenom servisu u Srbiji ili nekom audi servisu koji nije ovlašćen?

Pozdrav za sve clanove!!


Korisnikov grb
Krle
Audi opsesion
Audi opsesion
Poruke: 1603
Pridružen: 11 years ago
Mesto: Beograd - Ub - Šabac

Re: A4 B8 2.0 tdi avant

Poruka od Krle »

Dobro došao na ACS forum.

Molim te da u skladu sa pravilima popuniš godine i lokaciju u profilu. Takođe ovo je tema gde se novi članovi samo predstavljaju i ništa drugo se ne piše.
Pošalji Odgovor