Korona :)

Svaki novoregistrovani član, predstavlja sebe tako što otvara novu temu u kojoj se predstavi, kaže koji auto vozi i odakle je. Obavezno je da u svom profilu imate napisano odakle ste(Mesto:), i koliko godina imate(Godina:)! Postavljanjem nove poruke u "OBAVEZNO ZA SVE ČLANOVE" ostvarujete mogućnost da pišete i u ostalim delovima foruma ACS-a (osim u delu za Punopravne članove).
mcancarevic
Audi Beginner
Audi Beginner
Poruke: 15
Pridružen: 4 years ago

Korona :)

Poruka od mcancarevic »

Pozdrav, ljudi! Evo, priključujem se u vanrednom stanju. Nadam se da ste dobro i zdravo.

Zovem se Miloš, iz Beograda sam i nedavno sam postao vlasnik Audija A4 Avant 2016. 2.0 TDI 150 KS Sport (negde i Explorer). Inače, veliki sam fan Audi brenda. Toliko za početak. U prilogu su fotke.
IMG_20200130_103702.jpg
IMG_20200316_183807.jpg
IMG_20200316_183727.jpg


Korisnikov grb
gile78
Audi opsesion
Audi opsesion
Poruke: 1291
Pridružen: 4 years ago

Re: Korona :)

Poruka od gile78 »

Dobar i mocan u zdravlju da sluzi puno predjenih km
rAAz A4 B7
PUNOPRAVNI ČLAN
PUNOPRAVNI ČLAN
Poruke: 188
Pridružen: 4 years ago
Mesto: Temerin

Re: Korona :)

Poruka od rAAz A4 B7 »

Lepo izgleda
Zelim ti puno kilometara sa njim i dobro dosao na ACS forum

Poslato sa EML-L29 pomoću Tapatoka

mcancarevic
Audi Beginner
Audi Beginner
Poruke: 15
Pridružen: 4 years ago

Re: Korona :)

Poruka od mcancarevic »

Hvala @gile78 i @ rAAz A4 B7 !

Imam jedno pitanje za početak - u vezi zavesice prtljažnika - trebalo bi na ovom modelu da se ona sama zatvara/otvara prilikom zatvaranja/otvaranja prtljažnika, međutim, kod mene se to ne dešava. Postoje sajle, tako da bi trebalo da može, da li znate nešto o tome, ili, kome da se obratim? :) Hvala.
rAAz A4 B7
PUNOPRAVNI ČLAN
PUNOPRAVNI ČLAN
Poruke: 188
Pridružen: 4 years ago
Mesto: Temerin

Re: Korona :)

Poruka od rAAz A4 B7 »

mcancarevic piše:Hvala @gile78 i @ rAAz A4 B7 !

Imam jedno pitanje za početak - u vezi zavesice prtljažnika - trebalo bi na ovom modelu da se ona sama zatvara/otvara prilikom zatvaranja/otvaranja prtljažnika, međutim, kod mene se to ne dešava. Postoje sajle, tako da bi trebalo da može, da li znate nešto o tome, ili, kome da se obratim? :) Hvala.
Evo sad sam pitao kuma on ima b9. Kaze da se injemu nekad desava da zasteka taj paravan pa samo malo cimnes iz zatvoris rucno i onda radi. Al svakako desava mu se da nekad nece sam da otvori ili zatvori... Slika

Poslato sa EML-L29 pomoću Tapatoka

Korisnikov grb
Nemanja
Administrator
Administrator
Poruke: 16943
Pridružen: 13 years ago
Mesto: Novi Sad
Kontakt:

Re: Korona [emoji3]

Poruka od Nemanja »

Dobro dosao Milose na ACS forum

Mi odlicno, sto i tebi zelimo.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Audi A7 Sline
viewtopic.php?t=11886

EX:
Audi A5 B8 2008
Audi A5 B9 2017
Audi A1 8X 2011
Audi A6 C7 2012
Audi A4 B8.5 2012
Audi A6 C6 2011
Audi A3 8P 2004
Audi A6 C5 2002
Audi A4 B5 2000
Anita92
Audi Regular
Audi Regular
Poruke: 1
Pridružen: 4 years ago

Re: Korona :)

Poruka od Anita92 »

mcancarevic piše: 4 years ago Pozdrav, ljudi! Evo, priključujem se u vanrednom stanju. Nadam se da ste dobro i zdravo.
transfers reims
Zovem se Miloš, iz Beograda sam i nedavno sam postao vlasnik Audija A4 Avant 2016. 2.0 TDI 150 KS Sport (negde i Explorer). Inače, veliki sam fan Audi brenda. Toliko za početak. U prilogu su fotke.IMG_20200130_103702.jpgIMG_20200316_183807.jpgIMG_20200316_183727.jpg
*jupi* *jupi* *jupi* *jupi* *jupi* *jupi* *jupi* *jupi*
Korisnikov grb
Krle
Audi opsesion
Audi opsesion
Poruke: 1603
Pridružen: 11 years ago
Mesto: Beograd - Ub - Šabac

Re: Korona :)

Poruka od Krle »

Dobro došao na ACS forum!
mcancarevic
Audi Beginner
Audi Beginner
Poruke: 15
Pridružen: 4 years ago

Re: Korona :)

Poruka od mcancarevic »

rAAz A4 B7 piše: 4 years ago
mcancarevic piše:Hvala @gile78 i @ rAAz A4 B7 !

Imam jedno pitanje za početak - u vezi zavesice prtljažnika - trebalo bi na ovom modelu da se ona sama zatvara/otvara prilikom zatvaranja/otvaranja prtljažnika, međutim, kod mene se to ne dešava. Postoje sajle, tako da bi trebalo da može, da li znate nešto o tome, ili, kome da se obratim? :) Hvala.
Evo sad sam pitao kuma on ima b9. Kaze da se injemu nekad desava da zasteka taj paravan pa samo malo cimnes iz zatvoris rucno i onda radi. Al svakako desava mu se da nekad nece sam da otvori ili zatvori... Slika

Poslato sa EML-L29 pomoću Tapatoka
Hvala na odgovoru @gile78. To nije slučaj kod mene, neće pa neće. :) Video sam na netu da postoji Drive Unit za to, možda je on crkao.. al, treba prići tome, skinuti, zameniti.. :)


P.S. Hvala Nemanja, Anita, Krle. :)
Korisnikov grb
samurai1974
PUNOPRAVNI ČLAN
PUNOPRAVNI ČLAN
Poruke: 2523
Pridružen: 7 years ago
Mesto: Niš, Medijana

Re: Korona :)

Poruka od samurai1974 »

Lepa cetvorka, samo po gasu i uzivancija. *bravo* ;)
mcancarevic
Audi Beginner
Audi Beginner
Poruke: 15
Pridružen: 4 years ago

Re: Korona :)

Poruka od mcancarevic »

samurai1974 piše: 4 years ago Lepa cetvorka, samo po gasu i uzivancija. *bravo* ;)
Hvala @samurai1974 :)
mcancarevic
Audi Beginner
Audi Beginner
Poruke: 15
Pridružen: 4 years ago

Re: Korona :)

Poruka od mcancarevic »

rAAz A4 B7 piše: 4 years ago
mcancarevic piše:Hvala @gile78 i @ rAAz A4 B7 !

Imam jedno pitanje za početak - u vezi zavesice prtljažnika - trebalo bi na ovom modelu da se ona sama zatvara/otvara prilikom zatvaranja/otvaranja prtljažnika, međutim, kod mene se to ne dešava. Postoje sajle, tako da bi trebalo da može, da li znate nešto o tome, ili, kome da se obratim? :) Hvala.
Evo sad sam pitao kuma on ima b9. Kaze da se injemu nekad desava da zasteka taj paravan pa samo malo cimnes iz zatvoris rucno i onda radi. Al svakako desava mu se da nekad nece sam da otvori ili zatvori... Slika

Poslato sa EML-L29 pomoću Tapatoka

@rAAz A4 B7 , jel možeš da pitaš kuma kako povezuje zavesicu sa šinama? :) Ili još bolje, neku sliku... Danas sam ustanovio da motor i sajle rade, a da mi je zapravo polica otkačena od šina.
Korisnikov grb
Nemanja
Administrator
Administrator
Poruke: 16943
Pridružen: 13 years ago
Mesto: Novi Sad
Kontakt:

Re: Korona [emoji3]

Poruka od Nemanja »

Kada dodjes na ugradnju za volan i ostalo, resice se i ta zavrsica kod naseg elektricara.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Audi A7 Sline
viewtopic.php?t=11886

EX:
Audi A5 B8 2008
Audi A5 B9 2017
Audi A1 8X 2011
Audi A6 C7 2012
Audi A4 B8.5 2012
Audi A6 C6 2011
Audi A3 8P 2004
Audi A6 C5 2002
Audi A4 B5 2000
Pošalji Odgovor