Lada Niva 1.7i 82KS, 2003 godište

Automobili koji nisu audi
Odgovori
Djap3
Audi Beginner
Audi Beginner
Pridružio se: 3 years ago
Kontakt:

Lada Niva 1.7i 82KS, 2003 godište

Post od Djap3 » 1 year ago

- Pozdrav svim audistima! Zelim da vam danas predstavim svoj auto koji trenutno vozim. Kao što i u naslovu piše, u pitanju je Lada Niva. Preuzeo sam je od dede pre godinu i mesec dana. Od tog dana pa do dana današnjeg sam ulozio solidne pare, vreme i trud kako bih je sredio po mom ukusu što se tiče spoljašnjeg izgleda. Auto je pre toga stajao godinu ipo dana jer se deda povredio i nije mogao da vozi. Imao sam neka sitna ulaganja što se mehaničkog dela tiče zbog tog stajanja ali ništa strašno :D

- Ono što sam ja uradio jeste: kupio nove Kama gume, CD player sa 4 zvučnika, osvetljenje kabine i gepeka, led pragove, sredio sam rđu koja se pojavila tokom godina, poliranje, ugradio xenone (5k) + led pozicije, rikverc i tablice, prvo sam ofarbao felne u sivo ali sam ih pre mesec dana ofarbao u crno (zbog stakala), zatamnio stakla, centralnu bravu, american style migavce, ...valjda je to to ;D

- Uskoro ću da pređem na Audia (Ladu neću prodavati), to mi je zelja već dugo vremena, i zivim za taj dan pa da vam predstavim tu mašinu *jupi* Izdvojio sam nekih 13 novijih slika, stavio bih ja više ali da ne preterujem. Voleo bih da čujem i vaše mišljenje, sugestiju ili šta god :)

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika
Off Topic
Kad porastem biću Audi. Definitivno najlepši Audi!!
Slika
Last edited by Djap3 1 year ago, edited 2 times in total.

Korisnikov avatar
Krle
Moderator
Moderator
Pridružio se: 7 years ago
Kontakt:

Re: Lada Niva 1.7i 82KS, 2003 godište

Post od Krle » 1 year ago

Fino, nemoj da je prodajes, uspomena i zanimljiv auto svakako.

Djap3
Audi Beginner
Audi Beginner
Pridružio se: 3 years ago
Kontakt:

Re: Lada Niva 1.7i 82KS, 2003 godište

Post od Djap3 » 1 year ago

Krle napisao:Fino, nemoj da je prodajes, uspomena i zanimljiv auto svakako.
Hvala. Nisam ni planirao, planiram da je drzim za svoje sinove, oni za svoje i tako dalje. Pogotovo što ju je deda kupio novu ;D

Odgovori
  • Slične teme
    Odgovora
    Pogledano
    Poslednji post

Povratak na “Ostale marke automobila”