UrS4 2.2T 1994

Korisnikov avatar
Ante_Ši
Audi Beginner
Audi Beginner
Pridružio se: 8 years ago
Kontakt:

Odg: UrS4 2.2T 1994

Post od Ante_Ši » 8 years ago

RADE napisao: Mnogo mi se svidja ovaj karbon po vratima i  unstrument tabli.
Reci mi ako si lepio foliju dali je preko stavljen i sloj laka?
druže ovo je orginalno bilo u auti

Korisnikov avatar
Ante_Ši
Audi Beginner
Audi Beginner
Kontakt:

jevrem napisao: MOzda BMC nije doneo neki dobitak na snazi, ali sigurno znam da je pecurka doprinela gubitku snage.
A da bi se uopste osetila neka razlika na promeni filtera moralo bi da ce radi i na mapama u ECU. Jer na fabrickim mapama stavljanje takvog filtera umesto fabrickog nema nekog efekta.
a šta ja znan ima sa ja na njemu i mtm chip od 263ks pa mogu reći da mi je iša slabije nego sa orginalom, a taj ecu kad san ga proda igoru on kaže da mu je sve u redu, a meni je pravia i problem, zna bi u boostu samo okiniti, kada je izgubija i iskru i gorivo, a njemu to nije radija, a skinija san cili komp sa ovoga karavana šta san doveja u djelove, ćudni su to motori, ja se snjim družim već 2 godine i uvik ima neke sitne mušice, pazi na vakum pazi na criva, ali zato kad je ispravan mnoge novije auta jake konjaže se boju s-a

Korisnikov avatar
jevrem
Administrator
Administrator
Pridružio se: 9 years ago
Kontakt:

Post od jevrem » 8 years ago

Ante_Ši napisao:
jevrem napisao: MOzda BMC nije doneo neki dobitak na snazi, ali sigurno znam da je pecurka doprinela gubitku snage.
A da bi se uopste osetila neka razlika na promeni filtera moralo bi da ce radi i na mapama u ECU. Jer na fabrickim mapama stavljanje takvog filtera umesto fabrickog nema nekog efekta.
ja se snjim družim već 2 godine i uvik ima neke sitne mušice, pazi na vakum pazi na criva, ali zato kad je ispravan mnoge novije auta jake konjaže se boju s-a
Ja vec jedno 4 godine se druzim sa mojim. TO je tacno sto si naveo, vakum i creva su dosta bitna, pogotovo sto su to uglavnom stara vozila. A i ovo sto si rekao kada su 100% ispravna retko koji noviji auto moze da im parira. :)
Audi A3 1.8T 1997. 110kw

Korisnikov avatar
Ante_Ši
Audi Beginner
Audi Beginner
Kontakt:

jevrem napisao:
Ante_Ši napisao:
ja se snjim družim već 2 godine i uvik ima neke sitne mušice, pazi na vakum pazi na criva, ali zato kad je ispravan mnoge novije auta jake konjaže se boju s-a
Ja vec jedno 4 godine se druzim sa mojim. TO je tacno sto si naveo, vakum i creva su dosta bitna, pogotovo sto su to uglavnom stara vozila. A i ovo sto si rekao kada su 100% ispravna retko koji noviji auto moze da im parira. :)
samo šta mogu da cicaju i cicaju bengu da je to cudo, moj je sad u oglasniku i vićemo kako će sve završit s prodajom, sad san nabavija još jednoga sa orginalni 180tkm i motor i getribu i instalaciju ću sebi ostavit najvjerovatnije ako me finacijski ne stisne, jer bi sad triba ako bude sve dobro ubosti jednoga coupe quattra, jer ova karoserija je kad podvućem crtu ipak preteška u startu a i ža mi je rastavit ovakvu limuzinu i stavit 2 kade u nju i timun

imperialbma
Audi fanatic
Audi fanatic
Kontakt:

Post od imperialbma » 8 years ago

Ante sta bi do kraja sa ovim autom?
Veliki Pozdrav!
Audi A6 1.9 TDI 130KS 2002.G.

Korisnikov avatar
Ante_Ši
Audi Beginner
Audi Beginner
Kontakt:

još je kod mene i vozi se, nema ode niko para za nju a i cijene goriva divljaju

Korisnikov avatar
karamba
Audi fanatic
Audi fanatic
Kontakt:

Post od karamba » 8 years ago

sve pohvale za auto extra je  *bravo*...
A6.2.6 V6...

Korisnikov avatar
Ante_Ši
Audi Beginner
Audi Beginner
Kontakt:

karamba napisao: sve pohvale za auto extra je  *bravo*...
Fala druže, evo ovih dana se ide po recesijsko vozilo marke vw golf II 1.9TD, pa će audi u garažu na duže vrime ali kad izađe 111 Thanks god

Korisnikov avatar
karamba
Audi fanatic
Audi fanatic
Kontakt:

hahaha... ja za tu varijantu stednje imam -- dedu--... audi 80 cc dizel...pozz *greenno* *greenno*
A6.2.6 V6...

Korisnikov avatar
Ante_Ši
Audi Beginner
Audi Beginner
Kontakt:

karamba napisao: hahaha... ja za tu varijantu stednje imam -- dedu--... audi 80 cc dizel...pozz *greenno* *greenno*
ma dosta je bilo plaćanja fotelja u ini, jebote svaki dan potrošin 150-200kn goriva to je 20-30€, a sa gnojom to će biti dovoljno za 3 dana, i lipo ću ga spremit u garaži i pšoćeti skuplat dijelove za motor

Korisnikov avatar
karamba
Audi fanatic
Audi fanatic
Kontakt:

ma samo polako  :D dizel ce da ustedi za razliku od benzinca  111 ali moras na gaas da stavis ciglu  da bih krenuo...ja u dedu sipam samo crveno gorivo .. na to se naviko  a novcana razlika je uuhhh...
A6.2.6 V6...

Korisnikov avatar
Ante_Ši
Audi Beginner
Audi Beginner
Kontakt:

karamba napisao: ma samo polako  :D dizel ce da ustedi za razliku od benzinca  111 ali moras na gaas da stavis ciglu  da bih krenuo...ja u dedu sipam samo crveno gorivo .. na to se naviko  a novcana razlika je uuhhh...
a neće ni ovaj golf vidit bolje

Korisnikov avatar
karamba
Audi fanatic
Audi fanatic
Kontakt:

jbg kriza brate.. *hahaha*
A6.2.6 V6...

Odgovori