Audi A6 Avant 2.0 TDI 103/140 2008

Odgovori
Korisnikov avatar
vojkan89
Audi Beginner
Audi Beginner
Pridružio se: 8 years ago
Kontakt:

Audi A6 Avant 2.0 TDI 103/140 2008

Post od vojkan89 » 1 year ago

Posle A6 C5 1.8 T na red je dosao upgrade..
A6 Avant 2.0 tdi 2008 god kupljen pre nekih 10-tak dana.
Auto je limarijski u jako korektnom stanju,obzirom da je 10 godina star.Osim poliranja i jedne sitne tackice na braniku(napred) nema vise sta da se sredjuje limarijski...
Po onome sto sam uspeo da se informisem preko neta mislim da poseduje MMI 2G High verziju.
Klima je automatska..
Nema kozni enterijer,Bose ozvucenje(nesto sto bas fali,posto sam na starom to imao)...
Jako sam zadovoljan autom za sada..
Trap maksimalno utegnut.Na dijagnostici nije pokazivao ni jednu gresku,osim treceg stop svetla,na kome ne svetle par sijalica.
Dobio sam dva seta felnica uz njega...16-tice,na njima su zimske gume i 18-tice koje su trenutno na njemu sa letnjim gumama..
Da sve ne bude tako bajno i sjajno potrudio se prethodni vlasnik,vracanjem kilometraze...
Kada sam isao da ga kupujem kacili smo ga na dijagnostiku i gde god smo naisli na parametar KILOMETRAZA,svuda se poklapalo sa onim sto pise na KM satu...
Zvao sam Porshe Beograd ali posto nisam bio vlasnik auta nisu smeli nikakvu informaciju da mi daju ili nisu hteli,da ne ulazim sada u detalje...
Juce kada sam isao kod njih da uzmem dozvolu za ZATAMNJIVANJE STAKALA pitao sam ponovo i sada posto sam imao saobracajnu na svoje ime,sve su mi uredno rekli...
Auto je od 2013te god uredno odrzavan kod njih...Kompletan istorijat imaju...I auto je jako pedantno odrzavan..
U novembru 2016-te kada je veliki servis radjen,imao je 350000km....
Ja sam ga kupio pre 10 dana sa 227000km na sata... Pretpostavljam da je vraceno za nekih 200000km otp....
I sada sta je tu je...
U svakom sl evo nekih slika za pocetak a kasnije cu izbaciti jos ...
Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Korisnikov avatar
Krle
Moderator
Moderator
Pridružio se: 7 years ago
Kontakt:

Re: Audi A6 Avant 2.0 TDI 103/140 2008

Post od Krle » 1 year ago

Fin auto. Samo meni se na njemu licno ne svidja ovo drvo. Subjektivno ali moram da kazem

Za vracanje km bez komentara......

Korisnikov avatar
Nemanja
Administrator
Administrator
Pridružio se: 9 years ago
Kontakt:

Post od Nemanja » 1 year ago

U zdravlju da sluzi!

To im je od pre godinu dana od prilike novina, da nece nista da govore o autu bez vlasnika.
Razloga je vise...
I sve to iritira, tako da nisi jedini.

Sto kaze Nikola samo to drvo da se sredi i TOP!

Kada ste kacili na dijagnostiku, kilometraza motornog racunara se poklapala sa km satom?
Audi A6 C7
viewtopic.php?f=195&t=7361

Audi A1
viewtopic.php?f=178&t=8092

EX:
Audi A4 B8.5 2012
Audi A6 C6 2011
Audi A3 8P 2004
Audi A6 C5 2002
Audi A4 B5 2000

Korisnikov avatar
vojkan89
Audi Beginner
Audi Beginner
Pridružio se: 8 years ago
Kontakt:

Post od vojkan89 » 1 year ago

Nemanja ja iskreno nisam siguran da ti odg na to pitanje ....
Znam da je majstor parametar kilometraze uspeo da nadje PREKO ABS sistema i jos na jednom mestu,tamo je pisala kilometraza koja je i na km satu..
Sto se drveta tice,aluminijum preferiram ali i ne obracam posebno paznju na ovo,imam jedan bitniji problem da resim a to je klima...Pa cu malo estetikom da se pozabavim kasnije..
Iznecu svoj slucaj u rublici "kvarovi i popravke"...

Odgovori
  • Slične teme
    Odgovora
    Pogledano
    Poslednji post

Povratak na “A6 2004-2011 C6 typ 4F”