A4 Avant Quattro 1.8T

Odgovori
DraganMilic
Audi Regular
Audi Regular
Pridružio se: 5 months ago
Kontakt:

A4 Avant Quattro 1.8T

Post od DraganMilic » 5 months ago

-Evo da predstavim mezimicu,radi se o B6 modelu,Avant,1.8T motor 163ks/120Kw 6 brzina,quattro pogon,kupljen pre 6-7 meseci,manje vise,presao sam oko 10 000km do sada,bez ikakvih problema apsolutno,autom sam prezadovoljan u svakom pogledu ^^
-Presao sam sa 1.9 JTD Alfe 147 koja mi je bila prvi auto,presao sa njom cirka 70 000km,i ono,nema poredjenja sto se tice udobnosti,drzanja na putu i slicno.
-Auto ima gas,savrseno radi,dosta vozim otvoreno ili sporednim putevima,oko 80-90% svakodnevne voznje, tako da je potrosnja smesna i 6ta mu je Bogom dana :D
-Nije S line,ali koliko sam uspeo da prokljuvim,auto ima crvene amortizere,i dosta je nizi od klot modela ,tako da rpetpostavljam da mu je naknadno nabaceno Sline/Sport vesanje fabricko,sto je meni ogroman plus :D
-Stigao mi je sa 16" felnama,naravno to je odmah zamenjeno,na njemu je letnji set Alessio petokrakih sa 235/40 novim gumama i mogu da kazem da je malo reci da sam odusevljen kako dobro drzi i kako se ponasa cak isa nizom klasom guma,u pitanju su ove nove Tigar/Riken UHP gume,dobio sam ih aman dzabe,a cujem da ih hvale u odnosu na stari syneris i slicno,pa rekoh kad je bal... :D
-Takodje uzeo sam i set 18ca za zimu,gume ce biti istih dimenzija,u pitanju su lepeze,oba seta su ET35 tako da sasvim lepo cuce ravno sa rubovima ^^

-Poceo sam polako sa sredjivanjem,u planu je komplet muzika,nesto da zameni fabricki (non bose) vufer i setove zvucnika,bez nekog preterivanja,takodje do kraja godine u planu je De-cat i remap kod nekog pouzdanog tjunera sa 4x4 valjcima,bez toga nikako,naravno priprema se za sada na to,odradjen veliki servis i set kvacila,nove bobine,svecice,vesanje i gume,kocnice,za sada su odsecena oba zadnja lonca,stoje u garazi,za divno cudo auto imasasvim korektan zvuk,nije tipa kao jugici bez lonca,tako da sluzi dok ne dodju de-cat i dva protocna :D Za sada je dosta toga odradjeno,a za dalje cemo da videti O0

Eto izvinjavam se na duzoj temi,za sada toliko,bice update-ova kako "Grandpa Avant build" napreduje :D

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika
]
Last edited by DraganMilic 5 months ago, edited 2 times in total.

Audi A4 B6 Avant 2004 1.8T 163hp Quattro 6 Speed Manual
BMW X3 E83 XDrive Facelift 2008 2.0D 177hp 6 Speed Manual

glogi
PUNOPRAVNI ČLAN
PUNOPRAVNI ČLAN
Pridružio se: 5 years ago
Kontakt:

Re: A4 Avant Quattro 1.8T

Post od glogi » 5 months ago

Daj jos slika....

Послато са SM-G960F уз помоћ Тапатока

DraganMilic
Audi Regular
Audi Regular
Kontakt:

Treballo bi da je okaceno sad,imao sam problema pri kacenju haha :D

Korisnikov avatar
Nemanja
Administrator
Administrator
Pridružio se: 9 years ago
Kontakt:

Post od Nemanja » 5 months ago

Lepo predstavljanje.

Crne lepeze mi nikako ne idu uz ovaj auto!
Moj ti je savet da ih vratis i fabricki boju.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Audi A6 C7
viewtopic.php?f=195&t=7361

Audi A1
viewtopic.php?f=178&t=8092

EX:
Audi A4 B8.5 2012
Audi A6 C6 2011
Audi A3 8P 2004
Audi A6 C5 2002
Audi A4 B5 2000

DraganMilic
Audi Regular
Audi Regular
Kontakt:

@Nemanja
Znam,tako su kupljene,ni meni se nije svidelo toliko na slici,dok ih nisam video uzivo,nebo i zemlja,ali svakako prijalo bi im farbanje posto imaju ogrebotine,i negde je pocela da se ljusti farba po malo,tako da mozda i vratim tada na original boju,nije losa ideja :D

PremieRacing
Audi Regular
Audi Regular
Pridružio se: 1 year ago
Kontakt:

Post od PremieRacing » 4 months ago

Ako te ne mrzi, napisi gde si kupio delove za veliki servis i koliko je sta kostalo... Bobine i svecice takodje.

Odgovori
  • Slične teme
    Odgovora
    Pogledano
    Poslednji post

Povratak na “A4 2000-2006 B6 typ 8E/8H”