Audi A4 B6 1.8 T

Odgovori
Neca010
Audi Regular
Audi Regular
Pridružio se: 1 year ago
Kontakt:

Audi A4 B6 1.8 T

Post od Neca010 » 1 year ago

Pozdrav svima, ukratko cu da predstavim moj audi pa kada ga uskoro doteram bice full prezentacija :)

U pitanju je audi a4 b6, 2003. godiste, cabrio, 1.8 T (benzin + gas), sa “s line” opremom.

Jedini problem je sto izgleda imam problem sa protokomerom, po recima prethodnog vlasnika, koji se manifestuje kroz check engine lampicu + esp lampicu (koja je upaljena konstantno) i malo teze paljenje (pogotovo kada je motor vruc, kao da se muci da upali, dok hladan pali bez problema). Bez obzira na ovaj problem, auto nema problema u voznji, vuce, ide ili bar meni tako deluje :)

S obzirom da sam nisam iz Pirota, i da ne bih bas voleo da mi bilo ko cacka oko auta, vezba na njemu preko mog novcanika, bio bih zahvalan ako mogu da dobijem preporuku za majstora za Audi u Pirotu, Nisu, Leskovcu ili nekom gradu u okolini.

Hvala unapred na pomoci!
Slika

Slika

Slika

Korisnikov avatar
samurai1974
PUNOPRAVNI ČLAN
PUNOPRAVNI ČLAN
Pridružio se: 3 years ago
Kontakt:

Re: Audi A4 B6 1.8 T

Post od samurai1974 » 1 year ago

Lepa vozilica u zdravlje da se vozis. ;)
Sto se tice majstora i odrzavanja nikako u ovlascenom servisu tipa brosauto itd. Ja evo vec dve godine imam audi i sve radim sam t.j. zajedno sa drugom i kolegom koji ima automehanicarsku radionicu. Za neke vece stvari se bas mislim gde da teram auto. Uskoro ide zamena seta kvacila pa cu to videti gde da odradim jer necu da se mucim . Auto sam uzeo u cacku i taj lik ima veliki servis samo za audi i vw pa cu mozda i tamo oterati da odrade zamenu seta kvacila.
Za tu gresku koja ti se javlja moras oterati auto na dijagnostiku da vidis o cemu se radi, pa onda da resavas problem.

Mladen1211
Audi Regular
Audi Regular
Pridružio se: 7 months ago
Kontakt:

Re: Audi A4 B6 1.8 T

Post od Mladen1211 » 4 months ago

Taj los strart, moze da bude I do senzora temperature rashladne tecnosti (cts) a on ti je cca 800-1000 din, zavisi od tipa.

https://youtu.be/tbDvT_wNYPE

Odgovori
  • Slične teme
    Odgovora
    Pogledano
    Poslednji post

Povratak na “A4 2000-2006 B6 typ 8E/8H”