A4 B6 1.8T in Moro Blue Pearl Effect

Odgovori
Korisnikov avatar
bizzardo1911
Audi Regular
Audi Regular
Pridružio se: 1 year ago
Kontakt:

A4 B6 1.8T in Moro Blue Pearl Effect

Post od bizzardo1911 » 1 year ago

Pozdrav svima na ACS forumu! Posle jako dugo odlaganja (bez ikakavog nekog posebnog razloga), rešio sam da se učlanim na forum. Predstavljam vam svog mezimca: Audi A4 B6 1.8T u prelepoj Moro Blue Pearl Effect boji. Auto je 2001 godište, novembar mesec, prvi put registrovan 2002. Kupljen je u Loznici (uvoz iz Aargau, CH) sa 147000Km na satu, sada, 5 godina kasnije, ima tačno 197000Km. Izvinjavam se unapred na manjku slika, nisam u svom stanu a i auto će biti za vikend u servisu da se sredi alternator, promene svećice i odradi mali servis. Evo jedne slike iz Glass Service-a, vozio sam po kiši iza nekog kipera i kamenčić je izleteo, pogodio šoferku tačno tamo gde bi brisač bio da nije bio uključen, pa sam odmah otišao i zamenio istu:

Slika
Slika

To su jedine 2 slike u malo boljoj rezoluciji trenutno, biće još slika kada budem dovezao auto iz servisa i detaljno ga oprao i usisao. Evo sad nekoliko slika sa Instagrama, njih bar imam puno :D

Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika

Enterijer će takođe biti uslikan, moraću da promenim ručicu menjača (koju kao za inat ne mogu nigde da nadjem za 5ostepeni manuelni menjač) i onaj, već sad čuveni problem, sa lumbarnom podrškom za vozačevo sedište (plastika na zadnjem delu sedišta se otkačila sa donje strane), mada verujem da je neko od vas već imao taj problem, moraću da pročešljam forum.
Last edited by bizzardo1911 1 year ago, edited 1 time in total.

LOTR

Korisnikov avatar
Nemanja
Administrator
Administrator
Pridružio se: 9 years ago
Kontakt:

Re: A4 B6 1.8T in Moro Blue Pearl Effect

Post od Nemanja » 1 year ago

Mislim da imamo rucicu iz originala za 5 brzina. Javi se na Viber pa da ti pusimo slike.

Dobra cetvorka.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Audi A6 C7
viewtopic.php?f=195&t=7361

Audi A1
viewtopic.php?f=178&t=8092

EX:
Audi A4 B8.5 2012
Audi A6 C6 2011
Audi A3 8P 2004
Audi A6 C5 2002
Audi A4 B5 2000

Korisnikov avatar
bizzardo1911
Audi Regular
Audi Regular
Pridružio se: 1 year ago
Kontakt:

Re: A4 B6 1.8T in Moro Blue Pearl Effect

Post od bizzardo1911 » 1 year ago

Nemanja napisao:Mislim da imamo rucicu iz originala za 5 brzina. Javi se na Viber pa da ti pusimo slike.

Dobra cetvorka.Slika

Sent from my iPhone using Tapatalk
Samo da sredim neke tekuće stvari, pa ako ostane para, javljam se. Hvala !
Last edited by bizzardo1911 1 year ago, edited 1 time in total.
LOTR

Odgovori
  • Slične teme
    Odgovora
    Pogledano
    Poslednji post
  • A3 2019 Ara Blue
    od MiskoBg » 2 months ago » u A3 2012- Typ 8V
    8 Odgovora
    594 Pogledano
    Poslednji post od MiskoBg
    2 weeks ago