Audi A4 Avant 1.9tdi/130 2002

Odgovori
glogi
PUNOPRAVNI ČLAN
PUNOPRAVNI ČLAN
Pridružio se: 5 years ago
Kontakt:

Re: Audi A4 Avant 1.9tdi/130 2002

Post od glogi » 1 year ago

Ukusi su razliciti, a i to za et si u pravu. Ja bi tu pre menjao felne sa nekim adekvatnijim et-om.
Jedno vreme su mi bile neke gume 215 na autu, nakgore mi je bilo od pozadi kada se pogleda, smesno usko je izgledalo, pricam isto o b6 karavanu...

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока

Korisnikov avatar
bojan0306
Audi fanatic
Audi fanatic
Pridružio se: 4 years ago
Kontakt:

Post od bojan0306 » 1 year ago

U planu su da se voze ove felne ako je moguce,one sam gustirao 3god.i dojadile mi ovo neka promena malo pa ako mu lepo cuce a nije lose terace neku sezonu pa ce dalje da vidimo. *drive*

Korisnikov avatar
bojan0306
Audi fanatic
Audi fanatic
Kontakt:

Bilo je malo druzenja sa drugarima iz ACS-aSlika,sada sam video da imam slikeSlikaSlikaSlika

Послато са SM-A520F уз помоћ Тапатока

Korisnikov avatar
bojan0306
Audi fanatic
Audi fanatic
Kontakt:

Ovih predhodnih par dana sam se mlatio sa sijalicama naime iskocilo preko face h7 led reko uf super hajde da probamo. i tako porucim ove H7 LED 36w 6000-6500k i 8000lm snaga se deli na dve sijalice sto mu dodje na 18w po sij. Kupio sam 2 kompleta po 2 sijalice za oba svetla tako da imam oboreno i dugo svetlo led. Montaza je laka u sebi imaju ono za gresku da ne pali ali pali gresku i to samo na kratko levo svetlo izmenjao sve sijalice i istu magarac. :o *noway*

Slika

I to svetli ovako nisam slikao na putu tj.jesam ali sam obrisao nikako ne svetli izgubi se a ovako i nije lose evo slika sa halogenim i led.
Halogena kratko obelezeno kredoma zbog odstupanja leda ako ima

Slika
Dugo svetlo
Slika
Led kratko
Slika
Led dugo
Slika

Greska
Slika

Kada sam izasao na put nema ga nigde izgubilo se dosta slabije svetle od halogenih i resio da vratim i uzeo nesto kao novo a to je T8H7 LED 60w 6500k 8000lm tu su sijalice po 30w/sijalica one izgledaju ovako

Slika

Nisam uspeo da ih namontiram na kratko svetlo nece da udju u rupu tj.udju pod jednim uglom ali ne mogu da se okrenu da leze kako treba *trt* pa sam resio da ih ugradim na dugo svetlo i tako i uradim i one se lako ugradjuju malo je vece kuciste od aliminijuma ali su osetno teze od predhodnih evo kako svetle.

Oboreno halogena
Slika

Dugo led

Slika
Slika

Gresku ne pale ali i mnogo jace svetle bolje svetle i od halogenih tako da sam zadovoljan ovim samo neznam kako da nadjem rasenje za oboreno svetlo. A i razlog zamene nije losa osvetljenost halogenim sijalicama nego eto cisto neka promena. :D

Evo imam i yutube snimak oko montaze kako nece da uskoci u rupu kinezi ga prave u *kazan*

https://www.youtube.com/watch?v=KqIrzfQ5v_0
https://www.youtube.com/watch?v=z_pvNtGwxSM
Last edited by bojan0306 1 year ago, edited 1 time in total.

Korisnikov avatar
lakiii89
PUNOPRAVNI ČLAN
PUNOPRAVNI ČLAN
Kontakt:

Post od lakiii89 » 1 year ago

Lepo sijaju, steta sto nisi uspeo da namestis i kratka svetla I ja se nesto ne razmisljam o tim led sijalicama, ili da uzmem one pojacane halogene tipa Nightbreakera i Extreavisiona.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Korisnikov avatar
samurai1974
PUNOPRAVNI ČLAN
PUNOPRAVNI ČLAN
Pridružio se: 3 years ago
Kontakt:

Post od samurai1974 » 1 year ago

Lepo. *bravo* I ja sam gledao te sijalice ali za maglenke jer kao glavna svetla imam fabricke bixenone. Medjutim cini mi se da na spisku koji je neko postavio u viber grupi pise da se postavljanje sijalica i/ili farova koji nisu homologizovani tretira kao prepravka i da podleze atestu ukoliko hoces da ih imas na vozilu. Tako da cu to da preskocim. :-\
Ne mogu da se raspravljam sa pandurima. Jbg na tom spisku ima puno toga a 80% su nebuloze ali mora da se sisa narod. :(

Korisnikov avatar
bojan0306
Audi fanatic
Audi fanatic
Kontakt:

Pojma nemam sto se toga tice ali su mi sami rekli da su sijalice prosle kontrole i da zadovoljavaju sve uslove EU. Sta ce biti videcemo.

Korisnikov avatar
BobanNB
Audi fan
Audi fan
Pridružio se: 2 years ago
Kontakt:

Post od BobanNB » 1 year ago

Ко вози ноћу, зна шта значи неквалитетна сијалица у фару, поготово оног ко долази у сусрет....па то уби као дугачко заслепи, а оно кратко светло.....том би ја разлупао фарофе, пошто се тачно види да претерано бљеште и расипају светло.

Послато са Леново K6 Ноте уз помоћ кључа

Korisnikov avatar
bojan0306
Audi fanatic
Audi fanatic
Kontakt:

Nije toliko problem sto su jake nego sto su nepodesene zna se koliko ispred auta ide kratko svetlo a koliko dugo,kada je to ok, onda nema problema dok je slucaj kontra razstelovano jedna sijalica gleda u corbu a druga u meso,jedna 30m na put a druga trazi avione i td. Ili ukrstene leva tera desno desna levo i tako u nedogled.

Korisnikov avatar
BobanNB
Audi fan
Audi fan
Kontakt:

Има и тог.....ја причам баш о тим лед сијалицама, јако бљеште.

Korisnikov avatar
bojan0306
Audi fanatic
Audi fanatic
Kontakt:

Gledao sam sa drugom on kaze isto kao i ksenoni mozda i slabije malo. Uglavnom vracam ih uzimam nove halogene i u pm. Kada ne mogu da namontiram na kratko ko ih sisa nece ovako sareno kao cirkus a i smeta meni vozacu kada sa dugog led predjes na halogenu ubija boja ovo zuckasto ono plavkasto dodje nezgodno treba da navikavam.

Korisnikov avatar
BobanNB
Audi fan
Audi fan
Kontakt:

Хтео и ја код мене на ц5 да ставим лед кратке, али нема места, мора да се исеца поклопац, ту где иду сијалице, да бих га вратио на место.....али онда ће фар да магли и пуно прашине улази унутра, па сам због тога одустао.

Korisnikov avatar
bojan0306
Audi fanatic
Audi fanatic
Kontakt:

Ma ovde nema secenja karabudzenja i sl.munes je unutra i to je vezes struju i gas. Ali nece da udje ono gde stoje led je veceg precnika nego sto je rupa u faru ne moze da prodje. Da je uslo zadrzao bih, jer dobro svetli a i lepo je na izgled. Tako da sam narucio osram 4kom.i zadnji brisac a sada mi proradio kliker da mi je mali servis na vrata mogao sam filtere.

Korisnikov avatar
lakiii89
PUNOPRAVNI ČLAN
PUNOPRAVNI ČLAN
Kontakt:

Post od lakiii89 » 1 year ago

Dobro svetle te led sijalice ali mora da imaju projektor ili neki usmerivac svetlosti, bez toga mnogo rasipa svetlost i zaslepljuje druge vozace.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Korisnikov avatar
bojan0306
Audi fanatic
Audi fanatic
Kontakt:

Ma nema nista dodatno sve je u njima. Vidis kutiju to je to.

Odgovori
  • Slične teme
    Odgovora
    Pogledano
    Poslednji post

Povratak na “A4 2000-2006 B6 typ 8E/8H”