Moj A4 (2002)

Odgovori
Korisnikov avatar
Repke96
Audi fanatic
Audi fanatic
Pridružio se: 4 years ago
Kontakt:

Moj A4 (2002)

Post od Repke96 » 4 years ago

Evo da i ja predstavim moj auto kad sam vec poceo da koristim ovaj forum svaki dan :)
Dakle od nedavno (nedelju dana) posedujem Audi A4 2001.Motor je 1.9 TDI koji ima 74KW-100KS.
Auto sam kupio sa AutoPlaca u Valjevu i uvezen je iz Austrije.
Zasada moj utisak je da je auto ODLICAN (pu,pu da ga ne ureknem),jedino sto mi je malo pokvarilo utisak je kad sam pre par dana skinuo plastiku motora i na Iberlauf-u video malo ulja.
Lepo pali,do sada je palio bukvalno se ne cuje da vergla,a malopre kad je bilo -1C mozda malo duze nego uobicajeno (a to duze je nekih pola sekunde).Videcu kako ce se ponasati kada bude zima.
Trenutno vozim bez saobracajne (samo papir) i to cu da sredim u petak-tad i idem da izvadim novu saobracajnu :)

Moram ispricati i kako sam ga kupio:
Bio sam zagrejan da uzmem Passat b5.5,i gledaj oglase gledaj gledaj......U jednom trenutku,okrecem list i gledam A4vorke (ako sam ih gledao 20min u vrh glave),uperim prstom u ovaj (koji sam kupio) i uputim se za Valjevo.Ne mogu da opisem trenutak kada sam dosao tamo (a on je stajao u garazi) kada je ovaj covek otvorio vrata i kada sam ga ugledao.Pa mislim da mi je to najbolji trenutak u zivotu.
I tako,izvadili probne tablice dosli do BG-a i registrovali ga.ALI PAZITE SAD OVO:

DRZAVA SRBIJA:odem u MUP koji se nalazi Na Bogosloviji,predam papire,kad meni likusa kaze "ne pise vam OVO VOZILO JE ODJAVLJENO I NE POSEDUJE INOSTRANE REGISTARSKE TABLICE",Ok ne pise na ovom poslednjem papiru (u agenciji sto sam dobio) ali lepo pise u papirima iz Austrije da je odjavljen-Ma jok ona kaze bez toga nista.
Vec onako nervozan u jednom trenutku se setim da odem do drugog MUP-a koji se nalazi u blizini Takovske ulice.Zamislite nije mi nista rekla otisla dala mi tablice i papir umesto saobracajne i nikakav problem mi nije pravila.....Da covek ne poveruje,negde moze,negde ne moze !

Izvinjavam se na poduzem tekstu,hteo sam temu tako sa malo vecim uvodnim delom da zapocnem,evo par slika kad je dolazio (malo je bio i prljav) a ostatak slika ce biti u narednom periodu :)

Slika

Slika

Slika

Slika

Prvo sto mora da se uradi je da se postane punopravni clan,kupe delovi za veliki servis i da idem kod Ace da to zavrsim :)

Korisnikov avatar
Nemanja
Administrator
Administrator
Pridružio se: 9 years ago
Kontakt:

Odg: Moj A4 (2002)

Post od Nemanja » 4 years ago

Repke96 napisao: Moram ispricati i kako sam ga kupio:
Bio sam zagrejan da uzmem Passat b5.5,i gledaj oglase gledaj gledaj......U jednom trenutku,okrecem list i gledam A4vorke (ako sam ih gledao 20min u vrh glave),uperim prstom u ovaj (koji sam kupio) i uputim se za Valjevo.Ne mogu da opisem trenutak kada sam dosao tamo (a on je stajao u garazi) kada je ovaj covek otvorio vrata i kada sam ga ugledao.Pa mislim da mi je to najbolji trenutak u zivotu.
Dao si mi ideju, da mozda otvorimo na forumu novu temu, gde ce biti najbolje i najiskrenije izjave vezane za automobile.  *bravo*
Ovo si toliko dobro opisao, da imam osecaj kao da sam ja pre nedelju dana isao da kupim ovaj auto.

Poduzi tekstovi su uvek dobrodosli na nasem forumu.

Cestitek na kupovini i da te u zdravlju sluzi!
Drago mi je da si se ipak odlucio za A4, bez obzira sto su u istoj grupaciji VW i Audi.

Lepa je cetvrorka, sa lepom podlogom za sredjivanje. Ali naravno zna se sta su prioriteti.

P.S. Za drzavu Srbiju...nista cudno...nekako sam vec poceo da se ne cudim za takve idiotizme.
Audi A6 C7
viewtopic.php?f=195&t=7361

Audi A1
viewtopic.php?f=178&t=8092

EX:
Audi A4 B8.5 2012
Audi A6 C6 2011
Audi A3 8P 2004
Audi A6 C5 2002
Audi A4 B5 2000

Korisnikov avatar
Goran73
Audi opsesion
Audi opsesion
Pridružio se: 8 years ago

Post od Goran73 » 4 years ago

BravOOOO za izbor auta i opis svega.

Nisi prvi a ni poslednji sa problemaima vezanim oko nase srpske policijske administracije.
Ja mog AUDI-ja uvezenog iz Holandije isto sam mucno registrovao.
U jednoj policijskoj stanici lik se cudi kakva je to Holandska saobracajna.Ja se mislim pa nije ti valjda ovo prvi auto da registrujes iz Holandije pa da se cudis.Da je iz Abu Dabija pa da razumem.I kad sam ih napicio onda su mi nasli kao nesto se ne slaze neki datum da bi mi se osvetili i odjeb@ali jer je 50 ljudi slusalo moje ribanje doticnih papana.Ne budem lenj odem u drugu policijsku stanicu zena kaze svaka vam cast kako vam je covek lepo uredno slozio papire i zavrsim sve za 5 min.

P OOOO zdrav.
Slika

P OOOO zdrav.

A4 AVANT 1.9 TDI 96 kw-130 ks 2004-Multitronic
http://audiclubserbia.com/forum/a4-2000 ... 4god-5152/

Korisnikov avatar
Trifke_kv
Audi extreme
Audi extreme
Pridružio se: 5 years ago
Kontakt:

Post od Trifke_kv » 4 years ago

Odličan auto. Čestitke na kupovini.

Da te služi dok ne kupiš novu četvorku...

A što se tiče administracije ja pre nego što bilo šta predam od papira počenem da vičem i pravim haos i ne odlazim dok mi ne završe posao...  *bobies* *afraid* *evil2* *lol* *censured* *box*
Догодине у Призрену!

Korisnikov avatar
Goran73
Audi opsesion
Audi opsesion

Trifke_kv napisao: A što se tiče administracije ja pre nego što bilo šta predam od papira počenem da vičem i pravim haos i ne odlazim dok mi ne završe posao...  *bobies* *afraid* *evil2* *lol* *censured* *box*
Ovo je dobra taktika.
Al sto rece postavljac teme da ne odemo u OFF opsirnije o ovom u temi posvecenoj za ovo.

Repke rece da si ga kupio u Valjevu a vidim Sabacke probne table,kako to mada....?
Sa Sapcanima nista nije cudno kako,zasto,gde i kad... itd.

P.S.Nego aj da kazem ovo kad sam vec OFF-ovao temu da idem do kraja pa nek admini brisu.

Gledao ja jedan auto u Sapcu i adresa kod mog dobrog prijatelja u ulici.Nazovem prijatelja da se raspitam o prodavcu i da ode umesto mene da pogleda auto.
Pitam kakav je lik a prijatelj mi kaze - a to moj komsa dobar je ,bas mi je pre neki dan produzio zdravstvenu knjizicu.
Ja ga pitam pa jel on radi u zavodu za socijalno gde se inace zdravstvene produzavaju jer mi tamo rade 2 tetke i 1 sestra.
Ma kaze jok ima on kuci pecata samo reci koji ti treba  *hahaha*
Rekoh mu hvala ti sve si mi rekao.

P OOOO zdrav.
Slika

P OOOO zdrav.

Korisnikov avatar
Repke96
Audi fanatic
Audi fanatic
Kontakt:

Znas kako-Otisli smo u agenciju koja mi je izdala probne table.Oni su umrezeni sa Sabcom i kolko sam ja njih razumeo nemaju svoje iz Valjeva vec koriste Sabacke.Ne bih se setio detaljnije da ti objasnim ali ta neka prica je bila da sa njima saradjuju kao agencija i da nemaju valjevske table

Korisnikov avatar
Goran73
Audi opsesion
Audi opsesion

Kad mogu Sapcani i Sapcanke ovo

http://sabacinfo.com/afere/u-laznoj-lic ... -iz-sapca/

sto ne bi imali i firmu u Valjevu  *hahaha*
Slika

P OOOO zdrav.

Korisnikov avatar
Repke96
Audi fanatic
Audi fanatic
Kontakt:

Djavo mi nije dao mira,imao sam strasnu zelju da sam odradim mali servis.Doduse jos ga nisam zavrsio tek sam izmenio samo 3 filtera (gorivo,vazduh,kabine),a ulje cu sutra (tj necu sutra jer ne radim nedeljom) ali u ponedeljak cu da zamenim ulje i filter ulja :)
Evo koja fotka (nemam od filtera goriva,zato sto je vec pala noc i nisam mogao slikati),al sam se zato postenski nagutao dizela kad sam hteo da izvucem iz kanistera da sipam u filter  :P

Ali pre svega,dok sam isao po dizel naisao sam no ovo cudeso :D :

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Korisnikov avatar
Nemanja
Administrator
Administrator
Pridružio se: 9 years ago
Kontakt:

Post od Nemanja » 4 years ago

*goodjob*
Audi A6 C7
viewtopic.php?f=195&t=7361

Audi A1
viewtopic.php?f=178&t=8092

EX:
Audi A4 B8.5 2012
Audi A6 C6 2011
Audi A3 8P 2004
Audi A6 C5 2002
Audi A4 B5 2000

Korisnikov avatar
Goran73
Audi opsesion
Audi opsesion

*bravo*
Slika

P OOOO zdrav.

Korisnikov avatar
Speedy
PUNOPRAVNI ČLAN
PUNOPRAVNI ČLAN
Pridružio se: 6 years ago
Kontakt:

Post od Speedy » 4 years ago

Au bre al ste se raspricali :D Ako ako lepo je to! :D
Nego druze srecno sa autom i da se lepo navozas!
P.S. Kakav ti je ovo potpis,jel to igras WOT?

Korisnikov avatar
Repke96
Audi fanatic
Audi fanatic
Kontakt:

Duga prica ali iskreno:
Uvek sam gotivio Nemacku tehnologiju,pogotovu u ww2 jer su razvaljivali sve druge nacije.E iz toga sam poceo da igram WoT,medjutim prestao sam da ga igram jer su tu nemci uradjeni krajnje nerealno i ima vise tenkova koji nikad nisu postojali,nego ovih koji su stvarno dokazani kao dobri.E tad sam presao na WarThunder.Tu nema nepostojecih tenkova i pokazuje se Dominacija Nemaca.
U prevodu potpis je zato sto gotivim nemacke tenkove,ali igram i wot :P
Sto jel i ti igras wot :D ?
Imam istrazene sve Nemce do 8tira,ali imam samo jedan 10tir :D

Dovoljan je podatak da je jedan Tigar (nemacki tenk) u proseku unistavao po 75 Shermana (Americki tenk)  *twisted*

Korisnikov avatar
Trifke_kv
Audi extreme
Audi extreme
Pridružio se: 5 years ago
Kontakt:

Post od Trifke_kv » 4 years ago

Догодине у Призрену!

Korisnikov avatar
Repke96
Audi fanatic