a4 avant 1.9tdi

glogi
PUNOPRAVNI ČLAN
PUNOPRAVNI ČLAN
Pridružio se: 5 years ago
Kontakt:

a4 avant 1.9tdi

Post od glogi » 5 years ago

Uzeh ovu a4ku  pre pola godine, bila je dilema da li e46 karavan, posto sam predhodno imao limuzinu,a sad se pojavila potreba za karavanom ili a4...i tako naleti ovaj primerak iz Italija i odradi mi ga drugar koji se bavi uvozom, za sad sam prezadovoljan....

2003 god.

130 ks i 6 brzina

Uvezen sa pravih 143.000km,predhodno uradjen veliki servis,novi diskovi i plocice,tako da nisam imao nikakvih ulaganja,sem malo sminke....uvezen sa ovim felnama i ovako patosiran, ali ovih dana ide na dizanje,ne zelim ovako docekati zimu *scratch*

Uskoro i slike,samo da prebacim na komp...

Korisnikov avatar
Nemanja
Administrator
Administrator
Pridružio se: 9 years ago
Kontakt:

Odg: a4 avant 1.9tdi

Post od Nemanja » 5 years ago

Kada kacis slike, kopiraj link sto pise "FORUM", da ti slika odma bude vidljiva ovde.
Ovako:

Slika

Pola njih ce mrzeti da klikcu svaki link da bi videli pojedinacno svaku sliku.

Auto lepo izgleda.
Da te u zdravlju sluzi.
Moze i neka slika unutrasnjosti...
Audi A6 C7
viewtopic.php?f=195&t=7361

Audi A1
viewtopic.php?f=178&t=8092

EX:
Audi A4 B8.5 2012
Audi A6 C6 2011
Audi A3 8P 2004
Audi A6 C5 2002
Audi A4 B5 2000

glogi
PUNOPRAVNI ČLAN
PUNOPRAVNI ČLAN
Kontakt:

Slika

Uploaded with ImageShack.us

Slika

Slika

glogi
PUNOPRAVNI ČLAN
PUNOPRAVNI ČLAN
Kontakt:

Bice i slika unutrasnjosti,nista posebno,klasika...

glogi
PUNOPRAVNI ČLAN
PUNOPRAVNI ČLAN
Kontakt:

Re: a4 avant 1.9tdi

Post od glogi » 3 years ago

Da obnovim,a da neotvaram novu temu, auto je promenjen,ali se ne razlikuje puno....

Naime, bez ovog gore primerka sam ostao 11.01.2014., oduzet mi je prilikom izlazka iz Rumunije u Srbiju, od strane rumuna, kao vozilo sa poternice.....sta da vam kazem,auto je registrovan 25.05.2013. a mesec nakon toga vlasnik, italijan prijavljuje kradju....vise puta sam od tada sa njim prelazio granicu,ali niko nista nije proveravao...sve do tog povratka iz Rumunije....

Posle pola godine Rumuni odlucuju da mi vrate auto, iz Italije se niko nije oglasio,ocigledno je da i ja nisam ukrao automobil, odlazim sa slepom po auto posto je istekla registracija,rumuni mi tvrde da mogu slobodno da koristim vozilo,pa i preko da idem sa njim,samo nesmem da prodajem dalje,dok se slucaj ne zatvori, u slucaju da mi budu pravili opet probleme,kaze najbolje prevesti papirilogiju koju su mi dali u cuvati u autu....

Medjutim prilikom ulaza u Srbiju,neki saban od granicnog policajca ukuca opet i opet izbaci da je na poternici (premda imaju depesu da takve slucajeve neproveravaju samo puste da udju,ali eto njega je zanimalo sta to tamo rumuni "kenjaju",a kad ukuca i kad mu izbaci da je na poternici,onda nema vracanja nazad),opet cekanje na granici 11 sati, da bi mi saopstili da ga moraju sad nasi oduzeti....i od tada nikom nista,a i ja nista nemogu da uradim....i tako eto cekam da se nesto desi godinu i po dana od kad su nasi uzeli....

Od ovoga sto mi je prodao,uspeo sam pola para da naplatim.
Last edited by glogi 3 years ago, edited 1 time in total.

glogi
PUNOPRAVNI ČLAN
PUNOPRAVNI ČLAN
Kontakt:

Slika

Slika

Slika

glogi
PUNOPRAVNI ČLAN
PUNOPRAVNI ČLAN
Kontakt:

Par slika starog, dok je stajao kod rumuna, i kad je prevezen u Srbiju

Slika

Slika

Slika

glogi
PUNOPRAVNI ČLAN
PUNOPRAVNI ČLAN
Kontakt:

"Novi" sa zimskim i letnim setom
Slika

Slika

Korisnikov avatar
Nemanja
Administrator
Administrator
Pridružio se: 9 years ago
Kontakt:

Post od Nemanja » 3 years ago

Citam i ne verujem.
Bas mi je krivo sto ti se ovo sve desilo!
Isti tj.slican slucaj se desio i nasem clanu iz NS ZeljkoR, njemu su Crnogorci oduzeli auto i vratili posle mesec i nesto dana(ili dva i nesto, nebitno).
I ista prica, da je auto na interpolovoj poternici i da je procedura kao i kod tebe.

Bas me zivo interesuje hoce ti nasi vratiti...i ako hoce kada...
Daj boze da ti vrate sto pre!

Cestitke na novij cetvorci, da te sluzi i da nije na interpolovoj poternici!
Audi A6 C7
viewtopic.php?f=195&t=7361

Audi A1
viewtopic.php?f=178&t=8092

EX:
Audi A4 B8.5 2012
Audi A6 C6 2011
Audi A3 8P 2004
Audi A6 C5 2002
Audi A4 B5 2000

Korisnikov avatar
Krle
Moderator
Moderator
Pridružio se: 7 years ago
Kontakt:

Post od Krle » 3 years ago

Ja stvarno ne znam sta nasa policija radi, kako ne provere interpolove poternice. Najjace sto mozes da registrujes milion puta i oni tek posle sto godina utvrde da je auto ukraden...

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

glogi
PUNOPRAVNI ČLAN
PUNOPRAVNI ČLAN
Kontakt:

Krle, moj je bio u momentu registracije regularan, verovatno bi prilikom sledece reg. provalili da nije

Nisu realno nasi najgori, poenta je sto tog vlasnika italijana boli uvo i osiguranje i interpol, njih skuplje kosta da dodju po auto nego sto taj auto vredi kod njih, zato niko nista i ne reaguje, a dovoljno je da neki tamo italijanski aluzbenik klinkne par puta i da ga skine sa poternikce i to je to... Nazalost

Послато са SM-N910C уз помоћ Тапатока

glogi
PUNOPRAVNI ČLAN
PUNOPRAVNI ČLAN
Kontakt:

Inace ovom novom nikako da posvetim malo paznje, sve neke obaveze, nema se uopste vremena, od kad sam ga uzeo u januaru, prvo sto je uradjeno:

- alarm i obd
- chip

Nakon toga ubacen emulator sanzera i letnji komplet felne/gume.

Naravno i servis...

E sad ostalo je tu jos sitnica, srecom prekidaci su na veliko cudo svi bili malte ne novi, posto ih garant neko vec menjao, jer mi nemoguce da su takvi posle 190.000 bili,a svi znamo kalvi su...

Najvise sto me iritira su vratanca od kasete koja su prilicno izgrebana, pogotovo se vidi na suncu, tako da svaka preporuka kako bi se moglo to odraditi, da li odneti kod farbara da ofarba ili sta vec, a umedjuvremenu i ona brava na njima mi se polomila, uspeo sam polomljen deo lepo da zalepim, ali neznam da vratim.. :(

Takodje negde sam citao da na bordu moze da se aktivira kroz dijagnostiku da pokazuje prosecnu, trenutnu potrosnju,kao sto neki to i imaju, kod mene samo temperatura, kilometri i informacije sa cd playera, a pri cemu na rucici ima brisaca ima onaj prekidac za saltanje informacija na bordu.... Na starom sam menjao, stavljao tu rucicu, pokusavali sami da aktiviramo, isli i kod Gite, ali nismo uspeli.

Dalje... Neka preporuka za tapetara, da mi sredi nebo... I sta mislite da uradim crno nebo?

I jos nesto, da li kod svih svetli ono kod usmerivaca ventilacije, ono pored tockica za podesavanje? Kod starog mi je svetlilo, a kod ovog ne..

Eto, svaka preporuka je dobro dosla..

Inace nenapisah nigde, Audi je 2002 god, motor 96kw, 6 brzina taj motor i 6 brzina bili su jedini uslovi pri kupovini, ostalo me posebno nije zanimalo, oprema sta zapadne, zapadne, boja isti, manje vise... I takvog ga kupih na nevidjeno, sve sto sam znao da je siv i da sija[SMILING FACE WITH OPEN MOUTH AND COLD SWEAT] i nisam se pokajao, oprema klasika, zapao me sa sva 4 podizaca (a slozite ce se da ih bas dosta ima sa samo 2,sta je po meni nedopustivo i jaaako davno prevazidjeno), el. sklopivi retrovizori, one lepe sive lajsne... Da je bilo jos nesto bilo bi lepo, ali i ovo je podnosljivo

Послато са SM-N910C уз помоћ Тапатока

Korisnikov avatar
Krle
Moderator
Moderator
Pridružio se: 7 years ago
Kontakt:

Post od Krle » 3 years ago

Mislim da bi trebalo da otvoris novu temu, ipak se radi o drugom automobilu.

Od svega mogu da ti kazem da se obicno plafoni ne farbaju u tamnu boju, imaces osecaj kao da svet pada na tebe, kao da te nesto pritiska odozgo. E sada, to je sve subjektivno pa mozda i ne bude tako.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

glogi
PUNOPRAVNI ČLAN
PUNOPRAVNI ČLAN
Kontakt:

Krle nebih farbao plafon, nego presvlacio novim crnim materijalom, u bilo kom s line ili bmw M u koma sam sedio, koji imaju crni krov, nema uopste osecaja o nekoj skucenosti.

Odgovori
  • Slične teme
    Odgovora
    Pogledano
    Poslednji post

Povratak na “A4 2000-2006 B6 typ 8E/8H”