A3 2019 Ara Blue

Treca generacija A3 modela
MiskoBg
PUNOPRAVNI ČLAN
PUNOPRAVNI ČLAN
Pridružio se: 1 year ago
Kontakt:

Re: A3 2019 Ara Blue

Post od MiskoBg » 1 month ago

Hvala :)

Nazalost, imam jedan mali problem. S line pragovi spadaju sa nosaca ili sta god, desni je dobio zazor napred 3-5mm a levi je poceo oko 1mm.

Prvo sam video desni, pa tek onda i da levi ide njegovim stopama.

Mislio sam da je bell boy u hotelu zakacio kad sam sad bio u Ljubljani, ali nema bilo kakvih ostecenja.

Videh zapravo da je to sina koja se srafi pa prag koji se na klik zabice kaci na nosac.

Videh na oglasima jos jedan dva sa identicnim simptomima.

Rekose mi da doteram auto da imam garanciju, mene zanima ako je to neki globalni problem da li je bolje da uzmu lepo i zalepe mi prag? :)

NikolaNidzo
Audi Regular
Audi Regular
Pridružio se: 1 month ago
Kontakt:

Post od NikolaNidzo » 1 month ago

Pozdrav.
Predivno izgleda.
Vidim da si bas zadovoljan A3. Imas li neku preporuku na sta da se obrati paznja?
Ja bih trebao, ako Bog da, za 7-10 dana da preuzmem A3 sedan 35TFSI S tronic 1.4 - 150KS. Solidan busines paket, nista pretjerano, ali sasvim zadovoljavajuce.
Uzimam ga kao porodicno auto, a i naravno malo za svoju dusu :) pa bi mi svako iskustvo dobro doslo :)

Hvala :)

MiskoBg
PUNOPRAVNI ČLAN
PUNOPRAVNI ČLAN
Pridružio se: 1 year ago
Kontakt:

Post od MiskoBg » 1 month ago

Pa ja sam presao samo oko 15k km do sad, u sustini za sad je sve sa autom kako treba, izuzev ovoga sa pragom. Ne znam jel uzimas nov ili polovan auto, ali ako je nov onda svakako nemas o cemu da brines jer ja za sad nisam imao nikakvih problema :)

Mozda me jedino malo onaj auto hold nervirao jer me nekad bas drzi u mestu pa sam to ugasio, nadam se da sa S Tronicom to radi bolje :)

Ne znam koja ti je osnova, basic ili sport, ali cisto da znas da je auto nizak, ja sa sport paketom ne penjem auto na ivicnjak.

U sustini ja mislim da je A3 best buy u toj klasi ako se uporedi cena i kvalitet.

NikolaNidzo
Audi Regular
Audi Regular
Pridružio se: 1 month ago
Kontakt:

Post od NikolaNidzo » 1 month ago

Izvini sto ne odgovorih pre.. Basic je osnova a i novo je auto. Pa i ja po svemu sto sam nasao na netu i po svemu sto sam citao vazi za jedno od najboljih ako ne i najbolj auto u klasi u evropi zadnjih 3-5godina. A i imam A4 1995g, tako da mi je ovo taman za prelaz na novije auto 😁 Saljem slike ako Bog da iduce sedmice da ga predstavim 😁

Odgovori
  • Slične teme
    Odgovora
    Pogledano
    Poslednji post

Povratak na “A3 2012- Typ 8V”