od Filipovicbane » 7 years ago
Pozdrav svima, ja sam Bane iz Novog Sada. Upravo sam postao vlasnik A6 3.0tdi, 2013. godište.
Nadam se dobrom druženju i razmeni iskustava!
Sent from my SM-G960F using Tapatalk
Pozdrav svima, ja sam Bane iz Novog Sada. Upravo sam postao vlasnik A6 3.0tdi, 2013. godište.
Nadam se dobrom druženju i razmeni iskustava!
Sent from my SM-G960F using Tapatalk