rasprava oko dečijih članskih karti

Sve što mislite da treba da se uradi u budućnosti kako bi ACS što bolje funkcionisao i predstavljao marku Audi
Korisnikov avatar
VladaNS
Audi extreme
Audi extreme
Pridružio se: 2 years ago

Re: Audi dečija članska karta

Post od VladaNS » 1 year ago

I za kraj jos - koliko % uzmes od svakog popusta koji odradis bratski??

To sto pricas giga mega sega to je bajo sve umisljeni marketing i hvalisanje. Prosis po forumu clanarine a jos plamudis

Korisnikov avatar
VladaNS
Audi extreme
Audi extreme

Post od VladaNS » 1 year ago

I jos pre brisanja pozdravljam Punopravne clanove koji su mi plakali na ramenu a ne smeju da zucnu :)

Cuj neverovatan uspeh xexexexe decko smesan si. A i C5 rugoba je bio sramotan kao i forum.

Pozz za ljude kao Jevrem i Krle, koje takodje ne znam ali vidim da im je ljubav iskrena.

Pozz i nadam se da neces jos dugo baronisati i vacariti

Korisnikov avatar
Nemanja
Administrator
Administrator
Pridružio se: 9 years ago
Kontakt:

Post od Nemanja » 1 year ago

Sve si rekao!!!
Nema sta da dodam jer je ovo TOP sve sto si izrekao!

Na ramenu ti plakali

Eno Mihajlo i Vlada jedan drugome na ramenu placu, a Mihajlo govori lepe stvari o meni Vladi.

I za kraj - za Punopravne clanove ne uzmem % ama ni jedan i tako ce biti zauvek! I to clanovi znaju, cene i koriste benefite koje im Audi klub pruza! Ali zato za ove lazovcine sto se prave pametni, sto su na svim zivim forumima i sve znaju pa koriste nase ACS majstore i sponzore, i tamo se predstavljaju da su nasi ACS clanovi ne bi li ostvarili popust(bez clanske karte), uzmem minimum jednu clanarinu cisto da vi mislite da ste i dalje pametni i da jeftino prolazite!

P.S. Kao sto rekoh NECE biti izbrisano vec samo pomereno u adekvatnu temu, jer puno znaci ovakva razmena misljenja!

Ziv ti meni bio ramenu za plakanje

Sent from my iPhone using Tapatalk
Audi A6 C7
viewtopic.php?f=195&t=7361

Audi A1
viewtopic.php?f=178&t=8092

EX:
Audi A4 B8.5 2012
Audi A6 C6 2011
Audi A3 8P 2004
Audi A6 C5 2002
Audi A4 B5 2000

Korisnikov avatar
srećko
Audi fan
Audi fan
Pridružio se: 8 years ago

Post od srećko » 1 year ago

Bgm Nemanja nije ni tebi lako sa ovakvim 'članovima" Slika
Samo oštro i baniraj svakoga tko nema isto mišljenje kao ti. ;)

Korisnikov avatar
Nemanja
Administrator
Administrator
Pridružio se: 9 years ago
Kontakt:

Audi dečija članska karta

Post od Nemanja » 1 year ago

Tako je, da se rascisti bagra i ljubomorstina!

Kao i ovi sto na finjaka podbadaju i prave se pametni! Pa, pa @srećko
Last edited by Nemanja 1 year ago, edited 1 time in total.
Audi A6 C7
viewtopic.php?f=195&t=7361

Audi A1
viewtopic.php?f=178&t=8092

EX:
Audi A4 B8.5 2012
Audi A6 C6 2011
Audi A3 8P 2004
Audi A6 C5 2002
Audi A4 B5 2000

Korisnikov avatar
BobanNB
Audi fan
Audi fan
Kontakt:

Post od BobanNB » 1 year ago

Зашто би неко било кога бановао ако нема исто мишљење са њим??? Неки други разлози можда да, али због неистомишљеника не. Тако се само потврђујете да је неистомишљеник у праву.

Послато са Леново K6 Ноте уз помоћ кључа

Korisnikov avatar
Krle
Moderator
Moderator
Pridružio se: 7 years ago
Kontakt:

Post od Krle » 1 year ago

Ovde niko nije banovan jer je neistomišljenik, već zato što proziva i ismejava stvari vezane za klub. Pritom neko ko nije punopravan član i nema pravo da govori o takvim stvarima. Mihajlov post je recimo vrhunac bezobrazluka.

Siguran sam da u klubu ima neistomišljenika povodom ovih kartica, ali isto tako ima i ljudi koji su ih tražili i kojima je cena OK. Ali neistomišljenici neće naručiti (koliko znam nije zabranjeno), jer im prosto ne treba, ne žele, i NEĆE JAVNO PLJUVATI klub zbog toga! Ovde su se javili ljudi koji veze sa klubom nemaju. I pritom spamuju temu i leče komplekse gde mesto nije! Izvolite ljudi temu za sugestije pa pišite šta hoćete, bez uvreda, niko vam neće zameriti što niste član a imate nešto civilizovano da izložite.

Da ne spamujemo više temu, kome se ne sviđa slobodno neka je zaobiđe, pustite ljude da naruče kartice ako žele i to je to.

I za kraj, uvek važi ono da kome se ne sviđa klub neka osnuje svoj, slobodna je zemlja ova za svakoga što se toga tiče. Pa neka pravi to svoje ultra savršeno čudo od kluba, mnogo bolje od ovoga u kome nikada nisu bili pa i ne znaju kako funkcioniše.

Odgovori

Povratak na “Sugestije za ACS”