Da li ugradjivati PLIN u AUDI ??! ILI NE !

Pitanja, problemi i saveti u vezi sa uređajima na Gas

TNG ugradjivati Da ili Ne

Glasanje traje do 40 years from now

Da
8
57%
Ne
6
43%

Ukupno glasova: 14

Korisnikov avatar
zullu69
Audi Beginner
Audi Beginner
Pridružio se: 3 years ago
Kontakt:

Re: Da li ugradjivati PLIN u AUDI ??! ILI NE !

Post od zullu69 » 3 years ago

moja iskustva: vozim na plin svog audija vec 15- godina.prezadovoljan sam i nikad niti jedan problem nisam imao.od odrzavanja samo svecice svake godine i to ne neke skupe sto preporucuju majstori kao specijalne za plin.ove koje ja koristim su 1 euro komad i te koristim vec 15 godina.originalne svecice koje su bile sa tri pipke majstor koji mi je montirao plin stariji covek i koji je bio jedan od najboljih u makedoniji(ako ne i najbolji),izricito me je savetovao da nikako ne stavljam svecice sa tri pipka je povecavaju potrosnju najmanje za litar/100km.i na oko 100.000km promenio sam rasplinjacu (da se ne zezam da menjam membrane,zamenio je novom komplet) kostala je oko 40eur.i to je sve sto sam ulozio.auto ide perfektno,ne manjka snagea potrosnja plina ovisno kako se vozi.najmanju potrosnju na otvorenom putu koju sam ja izmerio je 8.4l/100km.a najvecu 11/100. u gradu najmanju 11 a najvecu 13l/100km. dobar uredjaj a jos vise dobar majstor koji ce to sve ugraditi i podesiti je pun pogodak.ja sam bio te srece.samo sipaj plin,malo benzina jer je neophodan da bi auto upalio i *drive* a da napomenem da bez problema postizem brzine i preko 195km/h a icice i jos jer pedala nije stisnuta do kraja i svako dodatno pritiskanje oseca se guranje u sedistu. prema tome ,moje preporuke za voznju na plin....osim ako se autom godisnje prelazi malo kilometara.tada se ne isplati ulaganja radi ustete goriva ,jer ces ulozeno ustedeti tek nakon mnogo mnogo godina...a to se ne isplati. ali ako vozis u pravom smislu te reci,onda plin bez odlaganja.
Last edited by zullu69 3 years ago, edited 1 time in total.

Odgovori
  • Slične teme
    Odgovora
    Pogledano
    Poslednji post

Povratak na “Auto gas”