Uveden novi pravilnik za TNG od 21.02.2013.

Pitanja, problemi i saveti u vezi sa uređajima na Gas
Odgovori
Korisnikov avatar
BaneNS
Audi Beginner
Audi Beginner
Pridružio se: 8 years ago
Kontakt:

Uveden novi pravilnik za TNG od 21.02.2013.

Post od BaneNS » 6 years ago

Pozdrav drugari!

Poslednjih dana slušam kako je stupio na snagu novi pravilnik o atestiranju vozila na TNG po kome je skraćeno vreme trajanja atesta, kao i da je uveden periodični pregled ispravnosti uređaja za pogon vozila na TNG. Malo sam googlovao i našao neke informacije ali nigde se konkretno ne navodi šta to tačno znači za vozače i koliko će na kraju sve to koštati. Drugar mi je neki dan pričao kako mu uskoro ističe atest i da po novome mora da ugrađuje novu bocu kako bi ispunio uslove za izdavanje novog atesta. Takođe postoji i neka začkoljica koja se odnosi na upisivanje atesta u saobraćajnu, odnosno problem za one koji imaju upisan atest ali nemaju poseban atest kartončić. S obzirom da nam je država nedavno spustila cene registracija, sve ovo me po malo podseća na onu narodnu: "ko ne plati na mostu, platiće na ćupriji".  *trt*

Dakle možda bi bilo dobro da neko napiše svoja lična iskustva vezana za ovu temu, koja je sada procedura, koliko to sve košta, da znamo šta nas čeka...  *suspect*

Audi B4 1.9tdi

Korisnikov avatar
rajmax63
Opšti urednik
Opšti urednik
Pridružio se: 9 years ago
Kontakt:

Odg: Uveden novi pravilnik za TNG od 21.02.2013.

Post od rajmax63 » 6 years ago

Da ne bi ja pametovao i pisao o ovoj temi ovde imate sve i polako pročitajte zadnje 4 strane i sve će vam biti jasno
Ništa nema dvosmisleno

http://www.cbc.rs/showthread.php/43667- ... t=auto+gas
Slika

blago onom ko rano poludi pa mu zivot prodje u radosti i veselju

Korisnikov avatar
radeCG
Audi Beginner
Audi Beginner
Pridružio se: 9 years ago
Kontakt:

Odg: Uveden novi pravilnik za TNG od 21.02.2013.

Post od radeCG » 5 years ago

Što se tiče procedure zavođenja TNG u saobraćajnu dozvolu u Crnoj Gori ovdje možete neći moje iskustvo

http://www.forum.cdm.me/showthread.php? ... ost3584629

Odgovori
  • Slične teme
    Odgovora
    Pogledano
    Poslednji post

Povratak na “Auto gas”